У ДНІПРІ ВІДКРИЛИ МУЗЕЙ ПАМ‘ЯТІ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ АТО В БОЮ ПІД ШАХТАРСЬКОМ.(ВІДЕО)

У ДНІПРІ ВІДКРИЛИ МУЗЕЙ ПАМ‘ЯТІ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ АТО В БОЮ ПІД ШАХТАРСЬКОМ.(ВІДЕО)
29746 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як важливо пам‘ятати про українських воїнів-героїв, які захищають нашу країну на Сході держави, добре знають у Дніпрі. Тому і не забувають хлопців, які загинули на передовій, стримуючи ворога України. У районі обласного центру Дніпропетровщини — Діівка, через дорогу від нової пам‘ятної стели на згадку про загиблих воїнів АТО в бою під Шахтарськом, у приміщенні ЗОСШ 103, відкрили новий музей. Це міісце стане центром патріотично-національного виховання і для учнів закладу, і для мешканців цього району. Відтепер діти насамперед, зможуть вивчати і знати сучасну історію України на конкретних, хоча і сумних прикладах. 

Як зазначила в.о. директора ЗОСШ 103 Інна Вибла, це дуже важливий момент для виховання наших дітей. Тут будуть проводить тематичні уроки, відбудуться зустрічі з ветеранами та діючими учасниками АТО, представниками громадських організацій та родинами загиблих героїв в російсько-українській війні. 

Відкриття музею відбулося в рамках Свята Дня Знань. В цей день на перше урочисте зібрання прийшло багато представників та мешканців цього району. А перший дзвоник для першокласників та інших учнів цієї школи дав старт новому учбовому року. 

Серед почесних гостей свята був присутній і президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, а також голова громадської організації «Родинне коло» Сергій Ніконов та матері, батьки і рідні загиблих воїнів. Після урочистої частини офіційно відкрили музей, де є всі умови для виховання наших дітей та молоді. Нові меблі, сучасний телевізор, інтернет можливості для проведення занять та показу методичних матеріалів і безумовно невеличкі пам’ятні стели наших героїв та їх особисті речі. Все це, говорять представники родин загиблих хлопців, буде поповнюватись новими експонатами речей їх близьких та пам’ятками про війну. Подякували присутні за створення музею меценату  та патріоту Дніпра, Олександу Володимировиу Петровському, котрий за особисті кошти та свою увагу втілив мрію багатьох родин загиблих героїв.

Нагадаємо, що саме поруч школи, на місці колишнього пам‘ятника Леніну, друзі загиблого воїна АТО Антона Камінського, де кілька років тому, встановили на великому камені пам‘ятний знак на згадку про загиблих героїв в бою під містом Шахтарськ. Бій відбувся 31 липня 2014 року за м.Шахтарськ і про загиблих бійців 25 окремої
Дніпропетровської повітряно-десантної бригади тут завжди згадували і пам‘ятають. Коли виникло бажання зробити пам‘ятну споруду більш великою та патріотичною, зверталися по різним інстанціям, але ніхто проблему не вирішував. Потім родичі військовослужбовців і представники громадської організації загиблих героїв «Родинне коло» звернулись за допомогою до патріота Дніпра та України, мецената Дніпровської Єпархії УПЦ КП, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність»

Олександра Володимировича Петровського з проханням допомогти зробити на цьому місці справжній пам‘ятник, який буде нагадувати усім дніпрянам про героїв боротьби за нашу незалежність. Олександр Володимирович відреагував миттєво і за короткий час проблему було вирішено. Він виділив необхідну суму для проектної документації та будівництва обеліска. Не пройшло і двох місяців, а навпроти СШ 103, за адресою вул. Доблесна 147 — з‘явилася нова пам‘ятна стела на згадку про загиблих воїнів в бою під Шахтарськом. 30 липня 2018 року відбулося урочисте відкриття, на яке зібралося багато мешканців Дніпра, області та України. Ось і в цей день. 1 вересня, усі разом, після відкриття музею поклали квіти до стели і вшанували пам’ять про героїзм українських захісників. Відтепер пам‘ятна стела і музей будуть завжди нагадувати про героїзм наших воїнів і стане для майбутнього покоління справжньою пам‘ятью про боротьбу за незалежність України.

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео