Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського «Солідарність» об’єднав Дніпрян та гостей обласного центра на свято Дня Міста. (Відео)

Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського «Солідарність» об’єднав Дніпрян та гостей обласного центра на свято Дня Міста. (Відео)
84675 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського «Солідарність» виступив генеральним партнером святкування Дня Міста у Дніпрі на Фестивальному причалі. Разом з асоціацієй рестораторів Дніпра, за ініциативи її голови Олени Булах, організували велику святкову програму для мешканців обласного центра. Святкування було розподілено на різні локації. А головні події в перший день святкування, у суботу 8 вересня, відбувалися на теріторіі Дніпровської Набережної від ресторану «Горець» до Фестивального причалу.

Організація вразила не лише дніпрян, а й гостей міста Дніпро. Розташовані по набережній локацйні зони іжи, ярмарку, торговельних та презентаційних павільйонів з Дніпра, Дніпропетровщини та України, розважальні зони для дітей та дорослих. Чого тут тільки не було. Організований променад на набережній, перетворив Дніпро у справжній святковий європейський центр, де кожен бажаючий може прогулятися і отримати насолоду від того, що відбувається поруч, від спілкування з земляками і друзями, від красоти рідного міста.

Прогулялися набережною і меценат та патріот Дніпра, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, а також Єпископ Дніпровський та Криворізький УПЦ КП Симеон, разом з рідними, близькими, друзями та представниками духовенства і громадськості. Майже дві години тривала цікава та святкова прогулянка. Роздивилися багато святкових місць, і для торговлі і для розваг. Але все було зроблено саме для відпочинку людей на свято Дня Міста. Багато мешканців Дніпра впізнавали Олександра Володимировича Петровского і Владику Симеона і підходили привітатись, поспілкуватись та сфотографуватись на згадку. А багато хто, особливо з дітками, просили у головної духовної особи Дніпропетровщини божого благословення. 

А свято продовжувалось. Гастрономічний фестиваль «Ай, да, Еда!», який відбувся за ініціативою Олени Булах, об’єднав кращі гастрономічні і кулінарні традиції України. Офіційними партнерами фестивалю виступили компанія «Алан», ТМ «АВК», підприємство «Новомосковський посуд». Тут були розташовані більше 20 місць ресторації стріт-фуд: смаки Дніпра, Одеси, Києва, Тернополя, Полтави. На ярмарку були представлені вироби кращих майстрів, умільців сучасноі і народної творчості. 

На святкових локаціях сьогодні, 8 вересня були встановлені відразу декілька Національних Рекордів України. Один з них - "Найбільший сендвіч" від ТМ Алан, який був представлений гостям фестивалю в незвичайному форматі і вигляді бика - символу торгової марки. Ще один неймовірний подарунок жителям і гостям міста Дніпро зробило підприємство «Новомосковський посуд» - це реєстрація рекорду України «Найдовша Набережна в Європі». І цей рекорд був офіціально підтверджений. Відтепер Європейський лідер Набережних саме Дніпро - 32 кілометри. Також Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського «Солідарність» підтримав Найбільшу карнавальну ходу! Ще один рекорд ! 10800 людей пройшли вулицями Дніпра та завершили свій святковий шлях на Фестивальному причалі. Усі рекорди були зафіксовані, і на сцені експерт реєстру Національних рекордів України Лана Вєтрова урочисто нагородила переможців. А це і компанія «АЛАН» і підприємство «Новомосковський посуд». Президент Міжнародного Благодійного Фонду «Солідарність» Олександр Петровський був нагороджений грамотами за партнерство наймасовішої карнавальної ходи та за підтримку ідеї рекорду найдовшої Набережноі Європи. Нагороди отримала віце-президент фонду Яна Юріівна Іванілова, яка теж доклала багато зусиль до організації свята на Фестивальному Причалі.
За організацію Найбільшої Карнавальної ходи, отримав грамоту і заступник міського голови Олександр Шикуленко, який разом з мешканцями Дніпра теж святкував День Міста.

А свято продовжувалося. Весь день в суботу на сцені фонду виступали музичні колективи - Mind The Gap (Дніпро), PILA (Бердянськ), Octopus Inc (Запоріжжя), Листи N (Дніпро), Endorphine (Кам’янське), The Lakes (Дніпро), Karyotype (Дніпро), BAKENBARDY (Дніпро), SILVERTOWN (Кам’янське) - творчість яких створила гарний настрій та атмосферу. А також юні артисти: Дитячі вокальні та хореографічні колективи, Вокалістка Анастасія Картвелішвілі, Театр пісні «Біс».

9 вересня у суботу свято продовжиться!
Міжнародний Благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» дарує мешканцям Дніпра і гостям обласного центру, справжнім шанувальникам музики справжній подарунок. Спеціально для вас всесвітньо відомий колектив «Попадюк бенд». Початок на Фестивальному Причалі о 19.00.

Міжнародний Благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» ще раз вітає Дніпрян та гостей обласного центра зі святом Дня Міста !

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео