Дніпрянам на День Міста подарували концерт «Українського Паганіні».

Дніпрянам на День Міста подарували концерт «Українського Паганіні».
28823 ПЕРЕГЛЯДІВ

9 вересня, у неділю, свято до Дня Міста продовжилося! 

Міжнародний Благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» подарував мешканцям Дніпра і гостям обласного центру, справжнім шанувальникам музики яскравий  подарунок. Спеціально для дніпрян на Фестивальному причалі, з концертною програмою виступив відомий колектив «Попадюк бенд». Керівник гурту і всесвітньо відомий скрипаль, Заслужений артист України Василь Попадюк, якого називають у світі «українським Паганіні», піаніст і грає музику у стилях world music, latino, gypsy, джаз. Він вміє грати на 15 музичних інструментах і має композиторський талант.

Концерт віртуоза, незважаючі на прохолодну погоду, зібрав багато прихильників його таланту. Серед них меценат та громадський діяч, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з родиною і друзями. Саме він став ініціатором та організатором приїзду до Дніпра відомого артиста.

Також на концерті був присутній Єпископ Дніпровський та Криворізький Симеон і чисельні представники Дніпровськоі Єпархії УПЦ КП. Багато було і діячів культури, зокрема директор Дніпровського театра їм. Т. Шевченка, заслужена артистка України Оксана Іванівна Петровська, відомий режисер та патріот України Володимир Назаров. Також на святі були присутні - почесний консул Латвії в Дніпропетровській області Петро Декальчук, заступник міського голови Олександр Шикуленко, віце-президент Міжнародного Благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Іванілова та багато інших поважних гостей та дніпрян.

Ведучим цього концерту був народний артист України Петро Мага, який спеціально для Олександра Петровського написав і прочитав зі сцени патріотичний вірш про місто Дніпро. А потім під оплески глядачів особисто вручив Олександру Володимировичу написаний текст на згадку.

Концертна програма колективу «Попадюк Бенд» на Фестивальному Причалі Дніпра тривала більше двох годин і дала змогу насолодитись музикою багатьом дніпрянам.

Міжнародний Благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» ще раз вітає Дніпрян та гостей обласного центра зі святом Дня Міста !

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео