Прокуратура оскаржує рішення щодо обрання міри запобіжного заходу з визначенням застави членам злочинної групи, які вимагали грошові кошти у таксистів

Прокуратура оскаржує рішення щодо обрання міри запобіжного заходу з визначенням застави членам злочинної групи, які вимагали грошові кошти у таксистів
112870 ПЕРЕГЛЯДІВ
За результатами розгляду клопотань, поданих до Жовтневого районного суду м. Маріуполя прокуратурою Донецької області щодо обрання міри запобіжного заходу п’ятьом членам злочинної групи, затриманим за підозрою у налагодженні «бізнесу» з вимагання грошових коштів у осіб, що займаються приватним перевезенням пасажирів, судом винесені рішення про їх тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі від 38 до 153 тис грн.
 
 
У зв’язку з безпідставним, на думку прокуратури області, визначенням застав, вказані рішення оскаржені до Донецького апеляційного суду.
 
 
 
28 серпня працівниками відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Донецької області спільно із співробітниками Головного відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях та слідчими Головного управління Національної поліції України в Донецькій області викрито 5 осіб у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 (вимагання, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб з погрозою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень та з пошкодженням чи знищенням майна) КК України.
 
 
Установлено, що з квітня четверо місцевих мешканців віком від 24 до 41 років під головуванням 31-річного директора приватного підприємства, яке на території м. Маріуполя займається маршрутними перевезеннями, вимагали та отримували від приватних служб таксі грошові кошти у розмірі 25% від щоденної виручки за безперешкодне перевезення людей. Таксистам, які відмовлялись від сплати щоденної «данини», погрожували фізичною розправою та забороняли працювати.  
        
 
В ході обшуків за місцем мешкання фігурантів, їх місця роботи та автомобілів, що знаходяться у їх користуванні, виявлено та вилучено грошові кошти, здобуті злочинним шляхом, мобільні телефони, чорнові записи з обліком щоденної плати від таксистів та комп’ютерну техніку.
 
 
Затриманим повідомлено про підозру у скоєнні інкримінованого злочину. Досудове розслідування триває.
Теги: #законісправедливість

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео