ПЕТРОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ: МЕЦЕНАТСКАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ: ПРИОБРЕТЕНИЕ НАГРАД ДЛЯ ЖЕН И МАТЕРЕЙ ВОЕНОВ АТО И ООС

ПЕТРОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ: МЕЦЕНАТСКАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ: ПРИОБРЕТЕНИЕ НАГРАД ДЛЯ ЖЕН И МАТЕРЕЙ ВОЕНОВ АТО И ООС
123074 ПЕРЕГЛЯДІВ

Александр Петровский активно проявляет себя как меценат, предоставив финансовую помощь в приобретении наград для матерей и жен АТО и операций Объединенных сил.

Вручение состоялось в Музее АТО м. Днепр. Среди присутствующих были добровольцы першение волна мобилизации, участники АТО и ООС, военнослужащие ВСУ, сотрудники Национальной полиции Украины и Службы экономической безопасности Украины, волонтеры и семьи героев. С приветственным словом к присутствующим обратился  директор и художественный руководитель Днепровского национального академического украинского музыкально - драматического театра им. Т. Г. Шевченко - Оксана Ивановна Петровская, вице-президент Международного благотворительного фонда Александра Петровского "Солидарность" Яна Юрьевна Иванилова, руководитель капелланского отдела Днепровской епархии Православной Церкви Украины протоиерей Дмитрий поворотные и Генерал - полковник СЕБ Украины Мельниченко Владимир Иванович.

Наградили матерей и жен участников Российско-Украинской Войны, которые с первого дня военной агрессии стали на защиту Украины. Большое уважение за весомый личный вклад в защиту территориальной целостности и независимости Украины от российских оккупационных войск, наемников и коллаборационистов, волонтерскую помощь воинам на восточном Фронте в зоне проведения АТО и операций Объединенных сил в течение 2014 - 2019 годов, патриотическое воспитание детей, формирование национально-культурной идентичности, достойный пример для молодежи - медалями "Волшебная сила Украины" награждены 2 мамы и 8 жен участников АТО.

Управление геральдики СЕБ Украины высказывали искреннюю благодарность Международному благотворительному фонду Александра Петровского "Солидарность", "Волонтерский центр помощи участникам АТО" Шевченковского района. Днепр, "Ассоциации ветеранов АТО" (г. Днепр), и всем, кто принимал участие в подготовке и проведении мероприятия.

Также выразили искреннюю благодарность президенту Международного благотворительного фонда "Солидарность" Петровская Александру Владимировичу и вице-президенту Международного благотворительного фонда Александра Петровского "Солидарность" Иваниловой Яне Юрьевне за предоставленною благотворительную финансовую помощь в приобретении наград для матерей и жен участников АТО и операций Объединенных сил

Теги: Петровский Александр Владимирович ,Александр Петровский,Петровський Олександр Володимирович

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео