Полтавці відвідали Черкаський книжковий фестиваль

Полтавці відвідали Черкаський книжковий фестиваль
142290 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шістдесят три видавництва та пів сотні авторів. У Черкасах відбувся книжковий фестиваль. На заході чимало письменників із різних міст України презентували свої твори та зустрічалися з читачами.

Учасниками фестивалю стали й полтавці. Делегація з обласного центру, до якої ввійшли краєзнавці, науковці, письменники, фахівці Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, не лише відвідали книжкову толоку, а й взяли участь у засіданні круглого столу «Особливості створення регіональних книжкових фестивалів».

Учасники з Києва, Черкас, Кропивницького та Полтави говорили про децентралізацію книжкових фестивалів і фестивального руху.

Модераторка заходу з Києва Юка Красюк зазначила, що кожен фестиваль має свої властивості та унікальні особливості.

«Раніше ми бачили книжкові фестивалі у Києві, Львові, містах-мільйонниках. Нині цей рух розповзається селами, містами, містечками та ОТГ. Одна справа – робити фестиваль у великому місті, зовсім інша – в невеличких містечках. У кожному місті є своя специфіка. За цей час ми об'їздили 6 міст, робили заходи, які приваблювали культурних людей. Вони спілкувалися з авторами. Ми були у Львові, Дніпрі, Полтаві, Моринцях, Києві, поїдемо ще в Запоріжжя. Проводимо тренінги та ділимося досвідом», – розповіла Юка Красюк.

Про досвід Полтавщини щодо книжкового фестивального руху розповіла директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко. Зокрема, звернула увагу присутніх на круглому столі на «ПОШУК».

«ПОШУК» – це Полтавська оаза шанувальників української книги. Таку назву має наша книжкова виставка-ярмарок. Не завжди все вирішують кошти. І можна втілити чимало ідей за мінімальних вкладень. Перший наш «ПОШУК», скажу відверто, був викликом як для нас, так і для місцевої громади. Однак відразу ми мали гарний результат. У заході тоді взяли участь представники 23 видавництв з області та України. Цього року були 42. Також цьогоріч виставку відвідала делегація з Білорусі, представила свої видання. Ми поставили за мету – зацікавити Полтавщиною», – розповіла Вікторія Пилипенко.

«Ми задіяли всі наші читальні зали, фойє. «ПОШУК» проводили два дні, протягом яких були зустрічі з авторами книг, видавцями, гостями з інших областей. Звичайно, хотіли б побувати на вашому тематичному тренінгу. Для нас цікаво, як залучати партнерів, кошти, як працювати зі спонсорами. Але ми робили, як могли. Однак будемо вчитися у наших партнерів. Відвідали книжкову толоку в Запоріжжі, кілька років поспіль є учасниками Форуму видавців у Львові, були на книжковому фестивалі в Дніпрі», – зазначила директор Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського Тетяна Зеленська.

Також на фестивалі полтавці презентували краєзнавчу літературу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео