Петровський Олександр Володимирович: Підтримка юного й талановитого винахідника 15-річного юнака, винахідника Ігоря Шибко переможця багатьох конкурсів

Петровський Олександр Володимирович: Підтримка юного й талановитого винахідника 15-річного юнака, винахідника Ігоря Шибко переможця багатьох конкурсів
202755 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні є дуже багато талантів ідеї яких потрібно підтримувати та просувати. Саме тому Міжнародний благодійний фонд «Солідарність» Петровського Олександра Володимировича взяв під опіку талановитого 15-річного хлопця, який вчитися в десятому класі. Юний винахідник Ігор Шибко у 2018 році став переможцем багатьох конкурсів, таких як: Всеукраїнський конкурс винахідників на якому його нагородили Національною премією «Диво-дитина» в номінації «Найрозумніша дитина України». Він розробив і представив систему управління роботами, які зможуть бути використані Збройними Силами України. Крім роботів у Ігоря також є й інші винаходи: помічник, який допоможе незрячим людям. Ця система працює за допомогою ультразвукових датчиків, яка реагує на перешкоди запобігаючи зіткнення з об'єктами. Це одна з останніх розробок хлопця.

Ігор Шибко своїм винаходом хоче допомогти людям які втратили зір в зоні АТО оскільки надихнули його на розробку приладу бійці, які в результаті поранень втратили зір. Юний винахідник разом з батьками вже 4 роки займається волонтерською діяльністю. Вони надають допомогу військовослужбовцям, які перебувають у госпіталях міста Дніпро.

Механізм роботи винаходу такої: На тіло або на одяг встановлюються датчики, які за допомогою спеціального приладу реагують на перешкоди й голосом подають сигнал людині.

На даний момент хлопець уже розробив поліпшену версію пристрою, за допомогою якої люди зможуть дізнаватися не тільки про перешкоди, але і дізнатися яку відстань між цими об'єктами. Цей пристрій допоможе багатьом людям, у яких є проблеми із зором. Ця унікальний винахід виглядає, як майже звичайні окуляри. Вартість даного приладу на даний момент складає всього 300 гривень. Якщо удосконалити його вартість досягне до 1000 гривень. Ігор продовжує роботу над поліпшенням проекту. Він намагається зробити його не тільки корисним, але і як можна краще і зручніше.

Його талант підтримав Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» - подарувавши сучасний телефон.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» і в майбутньому завжди буде підтримувати, і допомагати юному вундеркіндові.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Петровський,Томос,Дніпро

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео