На Опішнянському родовищі невдовзі запустять новий буровий верстат

На Опішнянському родовищі невдовзі запустять новий буровий верстат
33020 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Полтавщині днями запрацює новий виробничий об’єкт АТ «Укргазвидобування». Процес буріння на свердловині Опішнянського родовища здійснюватимуть новим сучасним верстатом німецького виробництва Bentec. Тут видобуватимуть газ та газовий конденсат.

Висота верстату над рівнем плит – близько 57 м, основа – 10 м. Він може бурити на глибині 6,5 м, вантажопідйомність – 450 тонн.

Підприємство у межах робочої поїздки відвідали голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах і голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Зокрема, оглянули насосний блок, який складається з 3 бурових насосів, кожен потужністю 1200 кінських сил. Також побачили, як працюють очисні системи.

«В Україні таких бурових установок небагато. Радує око те, що ми сьогодні побачили. Це завод на колесах, який забезпечує енергетичну безпеку нашої держави. Добре, що є можливість оновлювати буровий парк, залучати найкращих фахівців. Із вашими зусиллями, ми зробимо Україну енергетично незалежною», – зазначив Роман Опімах.

Посадовець додав, що державний пріоритет – видобуток українського газу в країні й, зокрема, на Полтавщині. На його думку, це має привести до імпортозаміщення. Щороку Україна витрачає на закупівлю імпортного пального – газу, нафти, конденсату – майже 10 млрд доларів США.

«Саме це той потенціал, який ми можемо зекономити й реалізувати в країні», – сказав Роман Опімах.

Олег Синєгубов сказав, що на свердловині вперше. Однак, каже, враження позитивні.

«Мені ні з чим порівняти побачене. Тут бачу команду, підготовлених фахівців, техніка безпеки – на належному рівні. Завдяки цій установці ми якнайефективніше розроблятимемо наші надра», – сказав Олег Синєгубов.

Нині буровий верстат тестують. Днями його запустять у роботу. Працюватиме він цілодобово. Планують видобувати близько 100 тисяч метрів кубічних за добу сировини.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео