Петровский Александр Владимирович: Помощь Александра Петровского студенту первого курса Днепровского транспортно-экономического колледжа

Петровский Александр Владимирович: Помощь Александра Петровского студенту первого курса Днепровского транспортно-экономического колледжа
28352 ПЕРЕГЛЯДІВ

Международный благотворительный фонд «Солидарность» президентом, которого являться Петровский Александр Владимирович помог сделать ремонт комнаты для студента первокурсника с инвалидностью.

18-ти летний Богдан Перцевий выпускник интерната с недостатками развития. После окончания интерната Богдан стал студентом-первокурсником и получил отдельную комнату на первом этаже в общежитии Днепровского транспортно-экономического колледжа.

Так как комната не кем не использовалась долгое время она имела довольно запущенный вид. Окна и двери в комнате были старыми и требовали срочной замени. Именно поэтому Международный благотворительный фонд помог парню создать комфортные условия пригодные для проживания. Для того что бы отремонтировать комнату провели много ремонтных работ: выровняли стены, поклеили обои, установили новые металлопластиковые двери и окна, чтобы сохранить тепло и сделали новую проводку и освещение.

Также для студента сделали отдельный санузел и душевую комнату так как ранее Богдану приходилось ходить в общий душ, который находился в другом крыле общежития, а идти туда парню на костылях было очень трудно и не удобно. Кроме того, был установлен водонагреватель и сделан удобный вход специально под его особые потребности.

Теперь, когда все ремонтер работы завершены Богдан может спокойно учился и не беспокоиться различными мелкими бытовыми проблемами.

По завершению всех ремонтных работ Вице-президент Международного благотворительного фонда «Солидарность» Яна Юрьевна Иванилова благодарит всех, кто помогал реализовать данный проект: Александру Владимировичу Петровскому - президенту благотворительного фонда «Солидарность», Вячеславу Маковецкому, которые вложили свои собственные средства, а также заведующему общежития Ивану Хоришко.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Петровський,Томос,Дніпро

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео