Еміль Карленович Арутюнян продовжує роботу на благо духовності: відкриття нового храму при Свято-Благовіщенському монастирі

Еміль Карленович Арутюнян продовжує роботу на благо духовності: відкриття нового храму при Свято-Благовіщенському монастирі
21533 ПЕРЕГЛЯДІВ

При Свято-Благовіщенському жіночому монастирі було відкрито новий храм, який одраз урочисто освятили та провели першу службу. За традицією, ця велика подія у духовному житті Дніпра стала можливою завдяки активній участі і допомозі постійних меценатів – Еміля Карленовича Арутюняна та Олександра Володимировича Петровського, який є організатором та очільником благодійного фонду «Солідарність».

Відкриття церкви при Свято-Благовіщенському монастирі


Фонд «Солідарність» та його засновник Олександр Петровський, а також один з його головних однодумців меценат Еміль Арутюнян регулярно беруть участь у розвитку духовного життя рідної Дніпропетровщини та України загалом. Характеризуючи монастирі як справжні легені церкви, діячі та їхні однодумці сприяють відбудові та розвитку комплексу, його розширенню та популяризації серед громадян.
Новий монастирський комплекс зібрав у своїх стінах важливих діячів православної церкви Дніпра, а також меценатів та відомих громадських активістів. Протягом останніх місяців сталася важлива подія – відкриття нового храму при Свято-Благовіщенському жіночому монастирі. Це стало можливим не лише завдяки плідній та згуртованій роботі духовних діячів Дніпра, але й за значної допомоги меценатів. У першу чергу благодійному фонду «Солідарність», його засновнику та лідеру Олександру Володимировичу Петровському та його другу і однодумцю Емілю Карленовичу Арутюняну.
Як розповіла Ігуменя Наталія Кудрянська, настоятелька жіночого монастиря, монастир і храм були побудовані з нуля всього за 2 роки та 3 місяці. Такі швидкі темпи стали можливими лише завдяки старанням меценатів та благодійників, які не лише залучили благодійні кошти, але й взяли цю справу під особистий контроль.
Перша служба у новому храмі була проведена одразу після урочистого освячення у присутності поважних гостей. На території монастиря побудована також пекарня, яка також вже працює. Усіх гостей пригостили щойно приготовленою та освяченою перепічкою.
Меценати і надалі пообіцяли брати активну участь у житті та розвитку монастирського комплексу. Що стосується звичайних парафіян, їх запрошують не лише на служби та урочисті події. За словами Владики Симеона, кожен бажаючий може пожити на території монастирського комплексу, працюючи та допомагаючи монахиням з господарством.

Еміль Арутюнян: добрі справи на ниві духовності


Із засновником та головою Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Еміль Арутюнян знайомий та співпрацює вже давно. Друзі та партнери тривалий час на добровільній основі допомагають дніпрянам у багатьох сферах діяльності. Найбільшу активність благодійники проявляють на ниві духовності, допомоги воїнам, які захищають Україну на сході, та громадянам, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам.
Саме завдяки меценатам, у числі котрих також Еміль Арутюнян, у Дніпрі були побудовані храм Різдва Пресвятої Богородиці, храм Святого Григора Лусаворича Вірменської Апостольської церкви, храм на честь ікони Божої матері «Несподівана радість». Що стосується храму Вірменської церкви, його визнали одним з найбільших у Східній Європі. Відкриття цього храму, яке відвідав навіть Верховний Патріарх усіх вірмен Гарегін ІІ, і взагалі його поява, стали можливими лише завдяки таким безкорисливим меценатам, як Еміль Арутюнян та Олександр Петровський. Не забувають вони підтримувати і українські церкви, надавати підтримку вже існуючим храмам та монастирям, брати участь в урочистих подіях духовності регіону і держави.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович
Мої відео