Еміль Карленович Арутюнян: провідні медичні заклади України повинні отримувати достойне оснащення та фінансування

Еміль Карленович Арутюнян: провідні медичні заклади України повинні отримувати достойне оснащення та фінансування
66420 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час епідемії увага до оснащення лікарень отримала значну увагу у суспільстві. Однак державне фінансування медичних закладів, навіть провідних та надважливих, залишається на низькому рівні. Тому за цю шляхетну справу беруться меценати і волонтери. До них належать дніпровські підприємці, які займають активну громадянську позицію Олександр Петровський та Еміль Арутюнян. Нещодавно лікарня імені Мечникова отримала цінні подарунки від Благодійного фонду «Солідарність» та його однодумців.

Допомога лікарні імені Мечникова від Арутюняна Еміля Карленовича


Кардіологічне відділення провідної дніпровської лікарні імені Мечникова отримало дуже важливі подарунки – нові сучасні кардіографи та зручні ліжка, які стануть дуже корисними для пацієнтів. Про потреби лікарні у новому сучасному обладнанні та меблях було відомо давно. Цього разу цю благородну місію взяв на себе Міжнародний Благодійний фонд «Солідарність», який створив і очолює Олександр Петровський, а також кілька інших меценатів і волонтерів, небайдужих до доль і здоров’я людей.
Один з представників відповідального підприємництва – Еміль Арутюнян. Вагому роль у закупці необхідного обладнання відіграв і директор корпорації «Алан» В’ячеслав Капустін.
Саме з ініціативи і силами меценатів було закуплено багатофункціональні ліжка, привезені з Німеччини. Такі ліжка допоможуть хворим та пацієнтам, які перенесли операції, швидше відновлювати своє здоров’я. Особлива гордість помічників лікарні – сучасні кардіографи. Пристрої для вимірювання роботи серця є важливою складовою роботи будь-яких кардіологічних центрів і відділень. А оскільки більшість цього обладнання в Україні є застарілою, воно не може повноцінно виконувати свої функції. Як повідомили лікарі з лікарні ім. Мечникова, на 40 відділень раніше був лише один кардіограф. Завдяки старанням меценатів до закладу прибуло одразу 6 абсолютно нових апаратів. Вони є дуже важливими особливо для людей, які потребують термінового обстеження серця, а також для пацієнтів, які перебувають у складному стані.
Наступним кроком, який планують зробити благодійники, буде закупка нових та якісних медичних меблів. Тож лікарня отримає ще не один цінний подарунок від меценатів.

Допомога від Еміля Карленовича Арутюняна


Один з постійних партнерів та друзів Олександра Петровського та Фонду «Солідарність» - Еміль Арутюнян. Еміль Карленович, будучи відповідальною та ініціативною людиною, вважає за потрібне надавати допомогу тим, хто її потребує, та заряджати цим прагненням інших.

Крім допомоги медичним закладам, Еміль Арутюнян постійно бере участь в інших благодійних акціях.


Він особисто, а також за участю однодумців та підлеглих допомагає дитячим будинкам. Зокрема, хорошою традицією стали благочинні візити до Придніпровського будинку маляти. Його підопічні постійно отримують від Еміля Карленовича якісне харчування, медикаменти, підгузки та інші продукти та предмети першої необхідності. Допомагати саме цьому дитячому закладу – ініціатива самого мецената. Але у цій справі підприємець не сам: йому постійно допомагають інші небайдужі люди. Суттєвою є допомога Міжнародного Благодійного фонду «Солідарність» та особисто Олександра Володимировича Петровського. Від обох меценатів та Фонду діти регулярно отримують не лише хороші подарунки, але й мають змогу відвідувати концерти і виставки, для них влаштовують цікаві тематичні заходи на свята. Приділяє уваги дніпровський підприємець також добрим справам для бійців ООС і членів їхніх родин, пенсіонерів та малозабезпечених шарів населення.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео