Арутюнян Еміль Карленович: допомога бійцям АТО та ООС – найбільшою мірою у руках меценатів і волонтерів

Арутюнян Еміль Карленович: допомога бійцям АТО та ООС – найбільшою мірою у руках меценатів і волонтерів
31827 ПЕРЕГЛЯДІВ

Захист українських кордонів на сході України з 2014 року і до сьогоднішнього дня не припиняється ні на добу. Навіть під час оголошеного сторонами конфлікту перемир’я українська армія потребує необхідного оснащення, медикаментів, засобів особистої гігієни та провізії. З початку російської агресії саме волонтери і меценати найбільш активно сприяли розвитку української армії, відправляючи харчі та речі, яких щодня потребують військові, на фронт. Один з активістів та меценатів, який з 2014 року брав активну участь у зміцненні та посиленні бойового духу бійців АТО та ООС – дніпровський підприємець і активний діяч на ниві благодійності Еміль Арутюнян.

Допомога військовослужбовцям: основні напрями і перспективи


Перше, чим починаючи з 2014 року активно займається підприємець і меценат з Дніпра Еміль Арутюнян – доставка українським військовим на фронт необхідних продуктів харчування, медикаментів, побутової хімії та засобів особистого захисту. Якщо з реформуванням армії бійці почали отримувати хоча б мінімальне постачання цих необхідних речей, то перші місяці з початку російської агресії фактично доставкою всього необхідного займалися волонтери та благодійні організації. Один з таких фондів – «Солідарність», створена та очолювана іншим видатним благодійником Дніпропетровщини Олександром Володимировичем Петровським. Разом з Емілем Карленовичем та співробітниками його ресторану «Ікра», що у Дніпрі, вони протягом кількох років відправили у різні точки фронту не один мікроавтобус, наповнений якісною і смачною провізією, побутовою хімією та медикаментами.
Але допомога українським військовим не обмежується продуктовим сприянням. Передусім Еміль Арутюнян разом зі своїми друзями та партнерами з благодійності піклується про своєчасне та якісне лікування поранених або хворих військових, яких регулярно привозять з фронту у тому числі на Дніпропетровщину. Один з провідних медичних закладів, що здатний надавати висококваліфіковану допомогу пораненим різного ступеня важкості – Дніпровська обласна лікарня імені Мечникова. Проте незважаючи на велику кількість талановитих лікарів та особливий статус закладу у ньому протягом тривалого часу не вистачало сучасного обладнання для порятунку важких хворих. Зокрема, лікарня потребувала сучасного діагностичного обладнання, меблів для утримання післяопераційних пацієнтів та важких хворих. Еміль Арутюнян спільно з Олександром Петровським і «Солідарністю», а також деяких інших підприємців і меценатів привезли 6 сучасних кардіографів, ліжка для пацієнтів та деяке інше сучасне обладнання.

Еміль Арутюнян: українські військові та їхні родини заслуговують найкращого


Еміль Карленович не обмежується лише допомогою медичним закладам та безпосередньо військовим, які перебувають на лінії вогню.

Їхні родини і бійці, які з різних причин залишили фронт і повернулися до мирного життя, також регулярно отримують значну матеріальну та емоційну підтримку від мецената та його однодумців.
Наприклад, щороку фонд «Солідарність», Еміль Арутюнян та інші благодійники влаштовують для родин військових АТО та ООС літній відпочинок на морі. Безкоштовні путівки на бази відпочинку на узбережжі Азовського моря стали вже хорошою традицією. Особливо важливим такий подарунок стає для сімей з дітьми, батьки яких захищали або продовжують стояти на сторожі безпеки України. Кожного літа по кілька десятків родин бійців Дніпропетровщини отримують можливість оздоровитися та відпочити, за що вони дуже вдячні меценатам та волонтерам.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео