Купити кави чи врятувати життя: чи вистачить 50 гривень для безхатька щоб залишитися не голодним?

Купити кави чи врятувати життя: чи вистачить 50 гривень для безхатька щоб залишитися не голодним?
11353 ПЕРЕГЛЯДІВ

За 50 гривень ми можемо дозволити собі чашку кави у кав’ярні, купити смачну шоколадку або одне авокадо для корисного сніданку. Частіше за все люди знецінюють такі гроші, тому що скупитися у супермаркеті неможливо на них. Люди витрачають кожного дня по 50 гривень на усілякі дрібниці, але для когось ця сума порятунок.

Для людей, які отримують маленьку пенсію, безхатченки або студента така сума вистачить, щоб наїстися та зігрітися. Якщо б кожна людина, яка має фінансову змогу відправляла по 50 гривень людям, які не мають змоги працювати, то бідність в Україні давно б покинула багатьох. Часто гроші сумою 50 гривень для нас не помічені, а для собаки або дідуся в -10 будуть скарбом. Суспільство звикло вважати, що той хто не працює й немає грошей є лінивою людиною, але безробіття може мати багато причин. Для людей похилого віку 50-ма гривнями можна убезпечити собі харчування на 4 дні, наприклад, гречка та яйця, хліб та ковбаса. Іноді, ми відмовляємось допомагати, бо думаємо що 50 гривень це мало й нікому так не допоможеш. Така думка є трохи хибною, бо допомога є або її немає.

Лише 10-20% дітей після дитячого будинку стають успішними й впевненими у завтрашньому дні. Діти сироти часто відірвані від реальності й соціалізуватися самостійно їм важко. Базові знання від дорослих й матеріальна перша допомога на життєво необхідні речі можуть підвищити шанси для дітей, які нещодавно залишили дитячий будинок. Для них 50 гривень: шанс купити новий щоденник в школу, який надихне на успіхи; смачно поїсти у столовій; доїхати до школи або курсів; поїхати з класом на екскурсію; відчути себе впевненішим. Ці, як здається, малі гроші можуть допомогти не тільки людям, а й безпритульним тваринам. Кожні 50 гривень кожного дня волонтерам вдається нагодувати сотні тварин. Кожні дві гривні – це велике пожертвування для волонтерських організацій, яке допомагає багатьом нужденним. Пам’ятайте, що пара рукавичок або шапка можуть допомогти людині піти влаштуватися на роботу двірником й отримувати власні гроші.

Депутат ВР Роман Грищук поділився інформацією про те, що починаючи з 2021 року на вулицях Києва померли вже 17 безхатченків. Одним із них виявився громадянин Індії, який працював у столиці України двірником, але через люті морози цієї зими помер від переохолодження. Чоловік жив у підвальному приміщенні, але одного дня прохід туди був закритий, тому чоловік заховався у покинуту розвалену машину й замерз. Поліція тільки контактувала смерть чоловіка, якого місцеві прозвали Аптар. Загиблий неофіційно працював на ЖЕК, але невідомо чи платили йому за це якусь копійку. В ЖЕКу кажуть, що їм нічого невідомо про закрите приміщення, а трагічний випадок коментувати відмовилися. Така ситуація є непоодинокою в Україні, але після ситуації з Аптаром волонтери запропонували свою допомогу для безхатченків.

Чиновники під'єднати 33 пункти обігріву, а 10 із них працюють цілодобово у кожному районі Києва. Тільки за перші днів роботи туди прийшли грітися понад 400 людей. На вокзалі також виділили місце, де можна прийти випити безкоштовно чаю й погрітися усім охочим. Найбільш популярними стали намети порятунку, де також можна погрітися безхатченку. В людей немає телефону, що прочитати останні новини про точку, а намет вони побачать й зайдуть туди. За словами депутата Верховної Ради Романа Грищука, найбільше можливостей прийняти безхатченків наразі має Будинок соціального піклування на вулиці Суздальській 4/6, і він закликає волонтерів направляти туди безхатченків.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео