Як боротися із відчуттям самотності? Та чи корисно бути наодинці з собою?

Як боротися із відчуттям самотності? Та чи корисно бути наодинці з собою?
9672 ПЕРЕГЛЯДІВ

Незалежно від того, що у світі проживають мільярди людей більшість із нас почуває себе самотнім. Перебуваючи наодинці з собою ви відчуваєте пригнічення, розгубленість чи для вас це шанс подумати та гармонійно відпочити? Чесна відповідь самому собі буде поштовхом до наступних дій. Якщо наодинці ви почуваєте себе нікому не потрібним й покинутим, то вас скоріше потрібно почати розмовляти й заводити нові знайомства, або не боятися зіштовхнутися зі своїм внутрішнім світом.

У сучасному світі все більше молодих людей не хоче одружуються, бо бути з самим собою набагато спокійніше й комфортніше. Добре, коли це усвідомлений вибір, але є й латентні самітники, які не підпускають людей у своє життя близько, але скаржаться на самотність. Людям здається, що живеться їм набагато краще, хоча частіше виявляється, що ці люди у глибині душі страждають від самотності. Одружена 40-ка річна жінка Наталя має 2 дітей й чоловіка й розповідає, що часто навідує свою самотню сусідку Ольгу, щоб побути у спокої й відпочити морально від проблем. Наталя розповідає, що іноді заздрить Ользі, що в неї є час на себе й вона нікому нічого не повинна. Однак сама Ольга з нетерпінням чекає кожного дня подругу на чашечку чаю, бо впадає у відчай, коли знаходиться наодинці. Наталя каже, що вони допомагають одна одній.

Більшість людей почувають себе самотніми від стереотипів суспільства, які звикли вважати, якщо ти один, то невдаха. Також відіграє провина за те, що не виправдали надії батьків чи друзів. Відчуття того, що ти нікому не потрібний виникає у більшості людей, й від того починаємо шукати будь-які знайомства, щоб втамувати свою пригніченість. Але, якщо не навчитися любити та чути себе, відкриватися іншим й пускати нових людей у своє життя, то навіть у великій компанії ви будете почувати себе самотнім. В деяких самотність дорівнює нудьга, але так звикли вважати люди, які не звикли до самопізнання й рефлексії. Зазвичай такий тип звик брати, ніж віддавати. Віктор Франкл якось сказав, що людина повинна бути самотня й тільки тоді зрозуміє, що ніколи такою не була.

Хірург із США та автор книги «Самотність. Сила людських стосунків» Вівек Мурті сказав, що природою було закладено те, що людина на самоті не виживе. Взяти навіть виживання у лісі наодинці, а в первісні часи самотність порівнювати зі смертю. Нейрологія говорить, що мозок самотньої людини помічає загрозу в соціумі значно гостріше, ніж не самотня. Як не крути, але стосунки й спілкування з іншими мають змогу зцілювати, тому взаємовідносини є неодмінна частиною нашого життя.

В Україні є декілька організацій, які завжди відкриті до спілкування й допомагають самотнім людям. Одна із них називається «Опіка Ангела», яка надає моральну допомогу людям, які втратили своїх близьких. Робота організації розпочалася ще з 2018 році. «Опіка Ангела» заснована подружжям, яке втратило свою дитину. Жінка каже, що я відчула після втрати себе однісінькою на білому світі, що таке горе трапилося тільки з нами. Після чого вони вирішили створити свою групу підтримки на австрійському прикладі, щоб ті, хто зазнав втрати розуміли, що вони такі не одні. Ще однією спільнотою є «Майстерня мрії», яка допомагає молоді з відхиленою соціалізацією. Роботу майстерня почала ще у 2017 році й відтоді допомагає сотні молодим людям з аутизмом, ДЦП, синдромом Дауна та іншим. Ідея створення групи виникла у волонтерки Анни Іванічевої, яка попрацювала довго у цій справі. Дівчина каже, що бачила наочну потребу у підтримці такої молоді. Центр працює з 10:00 до 16:00 й за цей час керівники встигають навчити молодь усьому, що знадобиться їм у справжньому житті після виходу зі школи.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео