Інформаційне агентство : «Ботанічні історії» Міжнародна виставка ботанічного мистецтва

Інформаційне агентство : «Ботанічні історії» Міжнародна виставка ботанічного мистецтва
377702 ПЕРЕГЛЯДІВ

01 – 26  жовтня 2021 року

Відкриття – 01 жовтня о 19:00

(вхід на відкриття – за запрошеннями)

 

Місце проведення: ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва,

м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66.

Організатор: Спіртус Катерина, ботанічний художник, засновниця школи ботанічного живопису Spirtus Art та Ботанічного Клубу, член ASBA (Американська Асоціація Ботанічного Мистецтва).

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

 

«Ботанічні історії» – це колаборація жінок, різних за фахом, віком, інтересами. Проте їх об’єднує спільна жага – любов до ботанічного живопису! Проект представить понад 80 робіт в техніці акварелі від 44 учасників з України, Німеччини, Великобританії, Росії, Швеції.

Проект виник із бажання його учасниць передати через призму своєї особистості красу і цінність оточуючого нас світу. Мова йде про ту красу, яку ми перестали бачити та сприймати у щоденних клопотах, стрімкій гонитві посеред кам’яних джунглів великих міст. Відтак, його можна порівняти з японською традицією ханамі (милуванням квітами), в основі якої лежить глибока філософія – встигнути возз’єднатися з природою за неймовірно короткий період цвітіння дерев.

Мета проекту «Ботанічні історії» – це нагадування глядачу, що ми заслуговуємо на зупинку у життєвому вирі. Це можливість відпочити, насолодитись красою кольору та форми, що подарувала нам природа. Та найголовніше – своїм прикладом учасниці «Ботанічних історій» показують, що живопис – це не розкіш. А картини – не лише для галерей. Ботанічна ілюстрація – це можливість наповнити простір, що нас оточує, легкістю та красою, надати йому свіжого вигляду. А зробити це можна самотужки, адже більшість художниць, роботи яких представлені у проекті, не мають професійної мистецької освіти, а дехто взагалі вперше взяв пензля до рук.

 Ботанічний живопис виник із потреби ілюструвати ботанічні рукописи. Найдавнішим збереженим рукописом відтак вважається Віденський Діоскорид, створений ще на початку VI ст. н.е., проте найбільшого розквіту ботанічна ілюстрація досягла в епоху Відродження. Її використовували з метою кращого розпізнавання того чи іншого виду, зазвичай, у лікувальних цілях. Згодом попит на ботанічний живопис зріс – ілюстрації почали зявлятися і в книгах, розрахованих не лише на фахівців, але й на масового читача. Поступово наукова потреба в ботанічній ілюстрації відпала.

Та в наш час художники знову повертаються до цього жанру. Проте фокус уваги зміщується до зображуваного об’єкта. Якщо раніше основним завданням художника було точне відображення морфології рослини для подальшого використання цього виду людиною (споживання), тепер художник навпаки намагається продовжити життя конкретної рослини у своєму малюнку (співпереживання).

Під час експонування робіт учасниці проекту також можуть запропонувати глядачам безкоштовні лекторії (з історії ботанічного живопису, гербарології тощо) та майстер-класи акварельної ілюстрації для дорослих та дітей. Довідки – за тел. (044) 425-12-66.

Сайт проекту «Ботанічні історії»: https://spirtus-art.com/botanical_art_exhibition

 

Ласкаво просимо! Вхід вільний!

 

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

 

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа»

 

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео