В Україні з’явиться перша бібліотека аудіокнижок

В Україні з’явиться перша бібліотека аудіокнижок
111668 ПЕРЕГЛЯДІВ

20 грудня у Києві презентують новий соціальний проект – повністю україномовну бібліотеку аудіокнижок. До реалізації ідеї було залучено відомих акторів і медійних облич, а також пересічних громадян.

В Україні створена перша онлайн бібліотека аудіокниг. На 20 грудня призначена її презентація, що відбудеться в університеті ім. Б. Грінченка. Створення цієї бібліотеки стало можливим завдяки соціальній ініціативі освітян та звичайних волонтерів.

Цей масштабний проект передбачав створення комплексної онлайн-бібліотеки українських літературних творів різних історичних періодів і жанрів в аудіо форматі.

До начитки літературних творів для бібліотеки залучили цілу низку відомих українців – акторів, музикантів, телеведучих. Серед найвідоміших – Богдан Бенюк, Павло Зібров, Назар Задніпровський, Валерій Харчишин та інші. В озвучці брали участь також звичайні волонтери, які для цього пройшли спеціальний кастинг.

Онлайн-бібліотека включає понад 100 книжок. В основі бібліотеки – українська класична проза і поезія. У тому числі – проза О. Кобилянської, І. Франка, більше ніж 90 поетичних творів Лесі Українки, М. Рильського та інших класиків. Представлена у бібліотеці і сучасна література.

Цей літературний проект був розроблений за участю профільного освітнього департаменту КМДА. Як вважають його автори, онлайн-бібліотека стане хорошим допоміжним засобом у сучасній шкільній освіті.

 

Мої відео