Серія промо роликів "# вальс_серед_нас" для П'ятого благодійного КНЕУ балу.

Серія промо роликів "# вальс_серед_нас" для П'ятого благодійного КНЕУ балу.
140966 ПЕРЕГЛЯДІВ
Основна концепція і завдання - показати, що вальс і бал, як щось прекрасне, не ховається за високими недоступними стінами замків, де тільки певна "каста" людей можуть граціозно вальсувати.
 
 Ми показали, що це звичайні люди, які танцюють в самих звичайних місцях, таких як: паркінг, вокзал і метрополітен.  Це не безтурботні "вершки суспільства", а звичайні мешканці столиці, у яких є свої радощі і проблеми, своя історія любові і розчарування, надії і мрії.
 
 
 Інформація про П'ятому благодійному балі:
 
Основная концепция и задача - показать, что вальс и бал, как нечто прекрасное, не прячется за высокими непреступными стенами замков, где только определенная "каста" людей могут грациозно вальсировать.
 
Мы показали, что это обычные люди, которые танцуют в самых обычных местах, таких как: паркинг, вокзал и метрополитен. Это не беззаботные "сливки общества", а обычные обитатели столицы, у которых есть свои радости и проблемы, своя история любви и разочарования, надежды и мечты. 
 
 
Информация о Пятом благотворительном бале:
 
Теги: благочинність,благотворительность,креативне агентство,креативное агентство,Highmont,Хаймонт,КНЄУ,КНЕУ,промо ролик,подія в Києві