На Полтавщині відбувся фестиваль, присвячений композитору Петру Чайковському

На Полтавщині відбувся фестиваль, присвячений композитору Петру Чайковському
198344 ПЕРЕГЛЯДІВ

Балет, класична музика, козацькі забави, кінне шоу, смаколики та майстер-класи.

Все це – на Всеукраїнському фестивалі «Чарівна симфонія козацтва». Провели масштабне дійство в Кременчуцькому районі, у селі Омельник. Свято організувала Омельницька об'єднана територіальна громада. Її ініціатива перемогла конкурсі «Малі міста – великі враження». На проведення фестивалю за урядовою програмою виділили 700 тисяч гривень і 300 тисяч – із місцевого бюджету. Фестиваль присвячений композитору Петру Чайковському, козацький рід якого походить із Омельника.

Як зазначила голова Омельницької ОТГ Олександра Шереметьєва, за мету ставили показати, що корені видатних особистостей походять від відомих козацьких родин. На Омельницькій землі працював Володимир Вернадський. Петро Чайковський пішов від місцевого роду Чайок.

«Формат заходу обрали незвичайний, адже на святі люди мають отримати задоволення. Думаю, що нашим гостям він припав до душі. Тут лунає класична музика, яку можна слухати просто неба за невимушених обставин. І люди повинні отримувати від неї насолоду», – сказала Олександра Шереметьєва.

Гості фестивалю – не лише місцева громада. Відвідали масштабне дійство депутати Полтавської обласної ради та представники облдержадміністрації. Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко подарувала громаді вишитий рушник.

«Чарівна симфонія козацтва» – це та мелодія, яка повинна лунати в серці кожного жителя Омельника. Вітаю всіх зі святом. Омельник – це не лише козацький край. Це територія бізнесу, туризму, розвитку, процвітання. Тут створюються нові робочі місця. І хочу, щоб цей вишитий рушник стелив дорогу до Омельницької громади гостям», – зазначила Інна Іщенко.

«Полтавщина – унікальний регіон, який може щоденно робити свято пошанування нашої історії. Адже ми маємо, чим пишатися. І я закликаю всіх: друзі, шануймо ту землю, на якій ми народилися, та цінуймо наш край», – наголосила директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Просто неба розгорнули кілька локацій. Майстрині проводили майстер-класи з народних промислів. Охочих пригощали варениками, галушками та кулішем. Для любителів фотографуватися облаштували кілька фотозон. На деревах розмістили виставку світлин найвідоміших родини Омельника. А ще для гостей показали шоу на ходулях та кінні змагання. Фестиваль «Чарівна симфонія козацтва» провели вперше.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео