Новини України: Хью Джекман та Анджеліна Джолі увійшли в десятку найприбутковіших за версією Forbes

Новини України: Хью Джекман та Анджеліна Джолі увійшли в десятку найприбутковіших за версією Forbes
185221 ПЕРЕГЛЯДІВ

Журнал Forbes за рейтингом переоцінених акторів року опублікував десятку найприбутковіших артистів 2014 року. Метод розрахунку був дуже простий: позиціяактора в рейтингу повністю залежила від касових зборів за участю зірки.


Журнал Forbes за рейтингом переоцінених акторів року опублікував десятку найприбутковіших артистів 2014 року. Метод розрахунку був дуже простий: позиціяактора в рейтингу повністю залежила від касових зборів за участю зірки.
10 місце посів Хью Джекман з сумою $ 746 млн. У 2014 році «Люди Ікс» стали єдиним фільмом, в якому знявся Х’ю Джекмана. Його гучний успіх забезпечив акторові місце вдесятці рейтингу. Він в образі Росомахи є найвпізнаваним обличчям нової кіносеріі.
9 Місце отримав Майкл Фассбендер за роль Магнето, а 8-ме - Джеймс МакЕвой, якийзіграв професора Ікс в «Людях Ікс». Він обійшов колег на мільйон доларів.
Анджеліна Джолі посіла 7 місце за роль у стрічці «Малефісент», яка стала найприбутковішою в усій кар’єрі Джолі. За словами журналу «Forbes», Джолі змусилаглядачів співпереживати негативній героїні, але останнім часом вона не раз заявляла, що на даний момент їй набридло зніматися і хоче сконцентруватися вже на режисурі. В прокаті Америки вже йде новий фільм «Незломлена», а в її планах - драма «Біля моря» з участю Бреда Пітта.
6 місце посіла Емма Стоун за роль героїні Гвен Стейсі. Головним внеском став бойовик «Людина-павук. Висока напруга ». Партнер Стоун Ендрю Гарфілд не зміг потрапити в цей рейтинг.
5 сходинку займає Кріс Еванс за образ Капітана Америка. Високий прибуток приніс йому прокат «Першого месника: Інша війна», але він зміг перескочити акторів з стрічки «Люди Ікс» за рахунок бойовик «Крізь сніг», який став хітом платних телеканалів.
4 місце має Марк Уолберг з $ 1 МЛРД за роль в «Трансформерах 4», а 3 - Скарлетт Йоханссон з $ 1.18 МЛРД. Для неї 2014 рік став успішним і дуже насиченим. На відміну від вище перерахованих зірок, в її активі два блокбастера: «Перший месник» та «Люсі» режисера Люка Бессона. Також Йоханссон стала головою героїнею містичного трилера «Побудь в моїй шкурі».
2 сходинку займає Кріс Претт. Каталізатором успіху стало геройське кіно. Для Кріса «Вартові галактики» стали хітом в акторській кар’єрі, а перейти за мільярд йому допомігтакож «Лего», в якому актор озвучив головного.
Очолює список Лоуренс за роль Кітнісс Евердін. У Лоуренс за минулий рікі було аж два блокбастера, які принесли йому приблизно $ 700 млн. за кожний: «Люди Ікс» та «Голодні ігри». На думку Forbes, 2015 рік буде для акторки не менш успішним, так як гряде фінальна частина «Голодних ігор».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео