Новини України: 10 неймовірних місць світу, які відкриються для туристів в 2015 році

Новини України: 10 неймовірних місць світу, які відкриються для туристів в 2015 році
79489 ПЕРЕГЛЯДІВ

Музей мистецтва «Гараж», філія Лувру в Арабських Еміратах, музей відеоігор, музей блюзу, величезний парк розваг, Великий Єгипетський музей в кінці цього року зможуть відвідати туристи.


Музей мистецтва «Гараж», філія Лувру в Арабських Еміратах, музей відеоігор, музей блюзу, величезний парк розваг, Великий Єгипетський музей в кінці цього року зможуть відвідати туристи.
1.Національна галерея відеоігор відкриється в березні 2015 року в Ноттінгемі. National Videogame Arcade вже скоро стане першим музеєм у світі, який присвяченим різним відеоіграм. Він займе аж п’ять поверхів. Експозиція включатиме 12 тисяч експонатів, а також проводитимуться тимчасові виставки. По офіційним даним, бюджет проекту став $ 3,9 млн.
2.Парк розваг в Техасі «Grand Sports &EntertainmentDistrict» відкриє свої двері для відвідувачів весною. Парк з різними тематичними атракціонами та спортивними спорудами займе 260 га Це - парк водних розваг, великий розважальний комплекс, озеро для вейкбордингу, концертні майданчики, спортивний комплекс та мотоциклетний.
3.Цього літа туристи матимуть змогу відвідати музей сучасного мистецтва в Москві, що має назву «Гараж». Відомо, що він заснований Дариною Жуковою ще в 2008 році, але цього року грядуть грандіозні зміни. По-перше, він переїде на нове місце в парк Горького. За реконструкцію відповідає голландський архітектор Колхас Рем. Будівля «Пори роки» буде прозорою, і його оснастять вікнами-пластинами, які будуть світитися вночі і вдень пропускати світло. Влітку там пройде виставка робіт художниці Луїзи Буржуа з Америки.
4.Парк розваг в Пекіні «Eternity Passage» відкриється влітку. В ньому передові технології поєднаються з елементами історії та культури Китаю. Парк розбитий на 15 зон,деякі з них функціонуватимуть під відкритим небом. Також відомо, що там будуть 5D- і 6D-кінотеатри та новітні атракціони. Натхнення для творців атракціонів стали казки і міфи. Наприклад, один із них «Voyages of Discovery» буде являти собою катання на човні одночасно з театралізованим шоу, під час якого учасники почують про мандрівки Чжена Хе.
5.Великий Єгипетський музей в місті Гіза планують відкрити восени 2015 року. В найбільшому археологічному музеї буде приблизно 100 000 древніх артефактів, частина з яких колись належала Тутанхамону.
6.Національна галерея в Сінгапурі має відчинити свої двері для всіх охочих в листопаді. Найбільший центр образотворчих мистецтв в Азії буде побудований в центрі Сінгапуру. Площа галереї – близько 64 000 кв. м. У її колекцію увійдуть твори мистецтва, які створили в Азії починаючи з XIX століття до Н.Е.
7.Парк розваг на острові в Індонезії «Funtasy Island» відкриють в грудні. Найбільший у світі тематичний парк розташується на території в 300 га. Приблизна вартість цього проекту - $ 240 млн. На території парку буде зона для снорклинга, відвідувачі зможуть поплавати з аквалангом, а також там буде наземне і водне сафарі, інтерактивний акваріум та дельфінарій.
8.Філія Лувру з’явиться у вигляді ширяючого купола в ОАЕ.
9.Національний музей блюзу в Сент-Луїсі в США відкриється в кінці 2015 року. Музей присвячений блюзу. Проект підтримують різні знаменитості: Бадді Гай та Джон Гудман. Площа музею становить більше 2000 кв. м.
10.Музей майбутнього в Ріо-де-Жанейро присвячений аспектам майбутнього: наслідки зміни клімату, зростання життя населення, тощо. Тут, крім виставкових матеріалів, будуть розташовуватися водойма, сади, велика велосипедна доріжка та зона відпочинку.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео