"...як кажуть по-режисерськи, вони зробили цікавий монтаж та гарну композицію..." - Дмитро Ходаківський, засновник Театру між ІІІ Колон про новий сайт від Lozinskiy Studio

"...як кажуть по-режисерськи, вони зробили цікавий монтаж та гарну композицію..." - Дмитро Ходаківський, засновник Театру між ІІІ Колон про новий сайт від Lozinskiy Studio
26986 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Нещодавно, веб-студія Lozinskiy Studio розробыла сайт для київського театру "Театр між ІІІ колон".

Концепція сайту розроблялася на основі побажань замовника, а саме: вихід за межі стандартного розуміння терміна «сучасний театр», а також притаманна йому загадковість, містичність і оригінальність. На головній сторінці розміщено відео з елементами підготовки акторів, окремі сцени з вистав та загальної творчою атмосферою. Таким чином ми намагалися передати емоції і життя театру. Також відвідувач бачить назву самого театру, із зазначенням театрального сезону.

Нижче знаходиться частина афіші із зазначенням трьох вистав, які представлені у вигляді постерів, із зазначенням дати, часу і короткого опису. Крім того, якщо натиснути на кнопку «Дивитись более», то Вас відправляє на сторінку «Афіша» із зазначенням повного переліку заходів. У театру є власний Youtube-канал, який вони активно розвивають. Оскільки він є одним з видів діяльності ТМТК, було прийнято рішення помістити інформацію про нього на видиме місце. Далі слід коротка інформація про театр, а також репертуар, тобто ті спектаклі, які актуальні зараз. Більш докладно людина може познайомитися з історією театру на сторінці «Про театр».

Наступний блок - інформація про кінопоказах, які так само є важливою і невід'ємною складовою в житті театру, але не найголовніше, ніж самі вистави. Тому інформація про них знаходиться нижче. Потім іде інформація про партнерів, карта і контакти. У верхньому меню знаходяться сторінки «Про театр», «Афіша», «Репертуар», «Контакти».

Досить цікавою є сторінка «Афіша», так як на ній розміщені дати всіх подій на певну пору року (спектаклі, кінопокази, літературні вечори). Справа розміщені кнопки для більш детальної інформації про захід, а також можливість відразу купити квиток на спектакль. Якщо подія безкоштовне, то над його назвою це зазначено. На сторінці кожного заходу користувач може залишити свій відгук.

Сторінка «Репертуар» є інформативною в плані всіх вистав, які проходять в театрі в даний час, а також ті, які ставилися раніше. На сторінці «Контакти» розміщена карта з місцем розташування театру і різні способи зв'язку: адреса, телефон, e-mail.

 

 

Теги: розробка сайтів,створення сайтів,театр між 3 колон,театр між ІІІ колон,режисер театру,Дмитро Ходаківський,Lozinskiy Studio,відгук
Автор: Lozinskiy Studio

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео