“LUCHESK ORGANUM” СТАРТУЄ ВДРУГЕ

“LUCHESK ORGANUM” СТАРТУЄ ВДРУГЕ
26064 ПЕРЕГЛЯДІВ

Попри всі цьогорічні складності, мистецьке життя Волинської обласної філармонії триває й буяє, що красномовно показав недавній концерт духовної музики “Alleluia”. На черзі нова знакова подія – Другий Волинський міжнародний фестиваль органної музики “LUCHESK ORGANUM”. Саме в рамках цього фестивалю 13 вересня (у неділю) у Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла в м. Луцьку відбудеться концерт “Народжені вітром” за участі славнозвісного мистецького подружжя зі Львова ‒ Олени Мацелюх (орган) та Ігоря Мацелюха (флейта Пана).
У програмі ‒ твори Джона Ньютона / Крістофера Пардіні, Едварда Ґріґа, Ференца Ліста, Жуля Массне, Пола Манса, Вітторіо Монті, Ежена Бозза́, Адександра Ґільма́на, Йоганна Себастьяна Баха, Шарля Ґуно.
Початок концерту о 16.00.
Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані.
УВАГА!!! Концерт відбудеться згідно з вимогами Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Волинської області. У ЗВ’ЯЗКУ З НЕОБХІДНІСТЮ ДОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ в приміщенні костелу КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ДЛЯ ПРОДАЖУ – ОБМЕЖЕНА. Вхід – із ОБОВ’ЯЗКОВИМ дотриманням МАСКОВОГО РЕЖИМУ!
Телефони для довідок – 24-02-41, (095) 206-75-88, (097)757-32-31, (066) 174-80-20.


Мої відео