Урочисте відкриття виставки «ПОВІСТЬ ПРО ДВОХ МАЙСТРИНЬ» (Різнобарв’я печворку та магія рослин)

Урочисте відкриття виставки «ПОВІСТЬ ПРО ДВОХ МАЙСТРИНЬ» (Різнобарв’я печворку та магія рослин)
27663 ПЕРЕГЛЯДІВ

03 вересня 2020 року в будинку Центру Української Культури та Мистецтва розпочала свою роботу виставка «ПОВІСТЬ ПРО ДВОХ МАЙСТРИНЬ».

На створення більшості своїх робіт майстрині Раїса Козицька й Анна Бовсуновська надихалися красою рослин і власним садом. Тому тема природи червоною ниткою проходить через всю експозицію. Роботи розміщені не тільки на стінах, а й на деревах, гілках; простір прикрашений засушеними квітами і жолудями, які ніби продовжують рослинні мотиви тканин. Тепла сонячна погода грає власну важливу роль в експозиції, хоча відвідувачі на перший погляд можуть цього й не помітити. Через великі вікна у приміщення легко проникають промені сонця, що створюють м’яке природне освітлення та заграють з гілками дерев, створюють чудернацькі тіні на підлозі. У виставковому залі панує атмосфера таємничих осінніх лісів і знахарства.
На двох поверхах Центру розмістилися понад 30 клаптикових робіт і 40 витворів у техніці екопринту. На кожному поверсі є свій експозиційний центр.
Ласкаво просимо!
Фотограф: Валерія Туровник.

Час роботи виставкових залів:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00;
Сб. - 10:00 — 18:00;
Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected].

 

Мої відео