Євген Нищук: Замість ідолів тоталітарного режиму має постати історична правда та слава про українськ

Євген Нищук: Замість ідолів тоталітарного режиму має постати історична правда та слава про українськ
82643 ПЕРЕГЛЯДІВ

До Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці - захисниці українського війська у м. Дубно Рівненської області відкрито пам’ятник борцям за волю та незалежність України. У урочистій церемоніївзяв участь Міністр культури України Євген Нищук. До заходу долучилися також представники влади, атакож численні військовослужбовці з родинами, ветерани. Своїми виступами церемонію супроводжувалимуніципальна чоловіча хорова капела України ім. Л.Ревуцького, а також ансамбль ударних інструментів “ARSNova”.

“Наш святий обов’язок бути вдячними тим, хто протягом років боровся та бореться за нашу країну, наше майбутнє, за нас. В цей час випробувань, в час агресії РФ, ми щоденно на усіх фронтах виборюємонаше право жити вільно на своїй землі. Ми впевнено дивимось у майбутнє, ми почали декомунізацію та позбуваємося ідолів тоталітарного режиму. Позбуваємось, а що має постати натомість? А натомість маєпостати історична правда і історична пам’ять, має постати слава сучасному Герою” – сказав Євген Нищук.

“Рівненщина славний край - має і Героя Небесної Сотні, і Героїв АТО. І, коли питають, що ними рухало, що вело в боротьбі за Гідність народу під кулі снайперів, що надихає на боротьбу на сході України, я думаю, що це та тяглість, це та нерозривна пружна артерія, яка сягає княжої доби, наших січовиків, повстанців. Власне, це і дало нам зберегти наш характер – твердий, сильний, жертовний і героїчний”.

За словами авторів, робота над проектом – від задуму до втілення – тривала близько 20 років. Над скульптурою працювала група скульпторів, серед яких Олег Пінчук, Володимир Шолудько, СтефанЗагайкевич, Едуард Козерацький. За задумом бронзова фігура козака на коні символізує споконвічнуборотьбу українців за власну незалежну державу, постійну готовність дати відсіч ворогам, а такождемонструє велич звитяги синів України, незламність їх духу.

“Хотілосябподякуватиактивнимвідстоювачамідеї, всімхтопідтримувавнас, аджебільше 20 роківтривалацяроботаінарештівонаувінчаласьуспіхом, подякувативчителям, атакожтим, хтозаперечував – всецеробилонассильнишимитавпевненішими” – зазначивскульпторВолодимирШолудько.

“Образ отого славного козака, який врізався у нашу пам’ять і піснях, легендах, що символізує образ борця, готового попри все відвоювати волю і незалежність. Ця слава тягнеться крізь віки до славноїкозаччини, а потому - до держави УНР, до героїчної боротьби української повстанської армії і до славнихсучасних воїнів, які захищають Україну сьогодні. І цей пам’ятник – віднині ще один символ нашої боротьби івіри у перемогу!” – додав літературознавець, політичний та громадський діяч, почесний мешканець м.Дубно Микола Жулинський.

Освятив монумент Святіший Патріарх Київський та Всієї Руси-України Філарет. Завершився західсвятковим концертом, в якому взяли участь гурти Скай, Mad Heads та інші.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео