Радою національних спільнот України буде відправлено гуманітарну допомогу в зону АТО

Радою національних спільнот України буде відправлено гуманітарну допомогу в зону АТО
27932 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рада національних спільнот України продовжує проводити активну роботу зі збору всього необхідного для підтримки військовослужбовців, які захищають незалежність і цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Багато співробітників Ради стали волонтерами і беруть участь в акціях, організованих у всіх населених пунктах, спрямованих на підтримку воїнів і ветеранів АТО та членів їх сімей.

Нещодавно відбулася зустріч Голови Ради національних спільнот України Ашота Аванесяна та керівника Військово-цивільної адміністрації міста Мар’їнка та села Побєда Мар’їнського району Донецької області Олександра Теслі.

Головною метою зустрічі стало обговорення збору і відправлення гуманітарної допомоги від РНСУ в зону проведення антитерористичної операції на Сході України. В першу чергу вантаж планується доставити в інтернати, дитячі будинки, ветеранам і воїнам АТО, які проживають в районах Мар’їнки, Авдіївки, Попасного, Золотого та Степного.

Керівник Олександр Тесля наголосив на необхідності створення запасу тих же бронежилетів і касок для майбутнього поповнення лав військовиків. А ще підкреслив важливість чіткого обліку й правильного фасування гуманітарних вантажів у місцях їхнього збору й зберігання. Він зазначив: «Люди, які проявляють патріотизм в безкорисливому піклуванні за свою армію, гідні того, щоб жити на своїй вільній землі, розраховуючи на захист вірних присязі військовослужбовців, героїзм, патріотизм та відданість яких є найкращою і найсильнішою зброєю проти окупантів. Я дякую Раді національних спільнот України за виявлене бажання співпрацювати». Олександр Олександрович наголосив, що першочерговими потребами населення на окупованих територіях і воїнів на передовій є: освітлення вулиць, ліки та медичне обладнання, свердловини для води та налагодження шляхів водопостачання, дитячі майданчики, засоби особистої гігієни для військових, набори харчових продуктів, канцелярські набори для дитячих будинків.

Підсумовуючи зустріч, її учасники наголошували: бойові дії на Сході – справа не тільки військових, котрі виконують свій обов’язок. Це справа і кожного із нас.

Голова Ради Ашот Аванесян нагородив керівника Військово-цивільної адміністрації міста Мар’їнка та села Побєда Мар’їнського району Донецької області Олександра Теслі медаллю РНСУ — «Захисник Батьківщини».

Під час зустрічі було досягнуто попередньої домовленості щодо розповсюдження у військових частинах газети РНСУ «Національний діалог» і підписання меморандуму про співпрацю між РНСУ та Військово-цивільною адміністрацією міста Мар’їнка та села Побєда Мар’їнського району Донецької області, який буде підписано найближчим часом.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео