Медична маска, як модний аксесуар 2020

Медична маска, як модний аксесуар 2020
188141 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нині медична маска з елемента першої необхідності перетворилася в трендовий аксесуар 2020 року. Якщо раніше люксові бренди представляли маски як вуличний стиль, то зараз актуальність такого "порядку денного" з’явилася в усіх модних будинках. Маска як стильна необхідність, то з'являлася в період епідемій, оберігаючи від хвороб, пилу доріг і доповнюючи елегантний образ модниць, то знову зникала. Тренд зародився в Азії. У перенаселених містах Китаю, Японії і Кореї жителі давно звикли носити маски, щоб захищатися від забрудненого повітря та вірусів. Згодом такий необхідний аксесуар почали прикрашати, щоб зробити його привабливим. Ще до пандемії маски стали частиною молодіжного стилю. Тренд підхопили європейці, і в колекціях різних дизайнерів стали з'являтися маски, інкрустовані стразами і різної атрибутикою. Крім цього, 2019 році світом пронеслися протести проти забруднення екології. Протестанти виходили в масках, щоб донести ідею того, що якщо ми будемо продовжувати в тому ж дусі, то неможливість вийти з дому без маски буде реальною картиною. На початку 2000 року Майкл Джексон використовував маски, що б приховати сліди пластики. Ще одна причина, по якій деякі зірки полюбили респіратори і балаклави - це стильний спосіб сховатися від шанувальників. Наприклад, Ріанна два роки поспіль відпочивала на фестивалі в різних масках. На тижнях моди осінь-весна 2019/2020 року респіратор став одним з ключових аксесуарів. Азіатські та індійські блогери поряд з порадами про косметику радили як вибирати, носити і зберігати маски. Сьогодні весь світ живе в реаліях, коли за законом люди зобов'язані носити маски в громадських місцях і, схоже, що ми не скоро позбудемося такого аксесуара.
Втім, до проблем на тему аксесуарів нам давно не звикати, просто тепер до традиційного списку з головних уборів, сонячних окулярів, сумок і прикрас додався ще один вкрай важливий і сучасний предмет - захисна маска від вірусу. Лікарі рекомендують захищати обличчя, щоб зупинити швидке поширення вірусу, а люди почали фантазувати, як дотримуватися запобіжних заходів і отримати на виході класні образи з маскою. Зараз варто звернути увагу на захисні маски, які набули ще більшої популярності у всьому світі через спалах корона вірусу. Так, у мережах є величезний вибір цих незвичайних аксесуарів. Безліч доступних варіантів можна знайти на популярному сайті AliExpress, де навіть за 50-100 гривень можна купити цікаву маску. За 200-400 гривень пропонують стильні моделі, а за більшу плату можна придбати спортивні та оригінальні маски. Розгляне модні образи, які можна втілити у життя з маскою: 1. Замініть маску на хустку. Беремо приклад зі стильною красуні Олівії Палермо, у якій, схоже, модних помилок взагалі не буває. Олівія вміє одягатися зі смаком і навіть до питання захисної маски від вірусу підійшла з властивою їй елегантністю: замість масок вона надягає на прогулянки шовкові хустки з принтами, підбираючи під забарвлення одягу. 2. Підбирайте маску до одягу. Дизайнери спритно підхопили попит на актуальний і корисний ааксесуар року - маску. Ось і відмінна ідея для найбільш запам'ятовується фотографії: плаття і маска в один колір. 3. Носіть довгі сережки з маскою або хусткою. Візажисти вже роблять прогноз, що тепер акцент буде спрямований на яскравий макіяж очей і масивні сережки.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео