Танцювальна подорож світом

Танцювальна подорож світом
194930 ПЕРЕГЛЯДІВ

22 серпня Київський камерний оркестр Національної філармонії України представить у Колонному залі імені Лисенка концертну програму "Танцювальна подорож світом". Соліст – Віктор Іванов (скрипка)

Танець існує стільки, скільки існує людство. Адже основа танцю – ритм – це основа життя. Неможливо точно визначати історичний період появи танцю, але найдавніші зображення людей, які танцюють, можна бачити, наприклад, в реконструкціях єгипетського живопису, датованого 1400 р. до н.е. Найархаїчніша форма танців була пов’язана із ритуальними церемоніями, а також із любовними іграми.

Періодом професіоналізації танцю вважається XVІІ століття – епоха появи балету. В цей час танець постає і як самостійна музична форма, наприклад, перші обробки контрдансу з’являються у творчості британського композитора Джона Плефорда. Пізніше в різних культурах з’являються вальс, болеро і кадриль, трохи згодом – у ХІХ столітті – полька. Починаючи від Нового Часу і до наших днів, танець чи танцювальні елементи можна відшукати у творчості ледь не кожного професійного композитора.

Київський камерний оркестр Національної філармонії України у програмі «Танцювальна подорож світом» представить танці від Йоганна Штрауса до Мирослава Скорика.

Мої відео