Унікальний мистецький простір на Волині

Унікальний мистецький простір на Волині
36752 ПЕРЕГЛЯДІВ

Волнинському краєзнавчому музею пощастило здобути грант від Українського культурного фонду в рамках програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». Отриманні фінанси будуть спрямовані на реалізацію проєкта “Музейний дворик”. Заплановано озеленити та модернізувати територію внутрішнього дворика музею, встановити локації, що будуть сприяти творчості, культурному інтерактивному відпочинку та забезпечити загальний доступ до простору.


За словами завідувачки відділу музейного розвитку та екскурсійного забезпечення Валентини Машлай, головна ідея полягає у створенні мистецько-культурного простору під відкритим небом задля реалізації освітницьких, творчих та розважальних івентів. Спостерігати за тим, як розвивається задум можна на Інстаграм сторінці проєкту @muzeyny_dvoryk та за хештегами #muzeyny_dvoryk #volyn_museum #запідтримкиУКФ.


Замисел облаштувати подвір’я з’явився з початком карантинних обмежень. Така ідея має забезпечити повноцінне функціонування закладу. Організатори вже впроваджують нові види дозвілля: квести, костюмовані екскурсії, аудіогід. Також почали проводити пересувні виставки на вулиці, перед входом у музей.

На території установи вже є один музейний двір, хоча він і затишний, проте трохи занедбаний та не може задовольнити всі потреби. Тому було вирішено покращити це місце та забезпечити доступ більшого кола людей. Тож влітку, коли УКФ оголосило конкурс, заклад подав свій проект “Музейний дворик”.


Наразі відбувається підготовчий етап: облаштування території, озеленення, закупівля необхідних речей.
Усі підготовчі роботи по можливості мають бути завершені до снігу. Однак свого фінального вигляду дворик набуде вже навесні. Саме тоді почнуть втілювати свої творчі задуми. А саме: виставки, пленери, лекції, концерти, квести, показ фільмів, презентації, свята, івенти, майстер-класи. Також на території дворика планують облаштувати дитячий куточок, фотозону та місце для психологічного розвантаження.


Організатори охоче запрошують всіх до співпраці, будуть раді бачити творчих і цікавих людей та тих, хто бажає провести щось цікаве та пізнавальне.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео