Одна з найкращих українських дизайнерів Olena Dats (Олена Даць) вразила вільною і водночас витонченою колекцією осінь-зима 2020/21

Одна з найкращих українських дизайнерів Olena Dats (Олена Даць) вразила вільною і водночас витонченою колекцією осінь-зима 2020/21
188037 ПЕРЕГЛЯДІВ


Елегантна колекція присвячена жінкам епохи «Великого Гетсбі». Атмосфера елегантності, розкішних вечорів, кіно і джазу овіює кожного, хто зверне увагу на вбрання з нової колекції #OceanofEnergy талановитої Олени Даць. 


Фотосесія, для представлення колекції #OceanofEnergy широкій фешн-публіці, відбувалась на сонячних батареях, спозиціонувавши стрімкий технологічний прогрес 20-х років ("Ревучі двадцяті"), а також культурного та економічного розвток після воєнного занепаду.
Фотографом є Ярослав Мончак.

Найкраща українська дизайнеркаНайкраща українська дизайнеркаНайкраща українська дизайнерка Найкраща українська дизайнерка
Олена Даць : надихаючі та елегантні святкові вбрання

Кожна сукня має свій окремий особливий дизайн. Якісь поринуті у розкішні паєтки та широкі кремові рюші, які безумовно стануть найкращим вибором для денних походів в ресторани та музеї. А якісь елегантні та вечірні, підкреслюватимуть жіночність оголеними рукавами та тонкими бретелями, а чорний колір ідеально пасуватиме до джазових вечорів.
Окремої уваги заслуговують яскраві комбінезони, які просто створені для гучних свят.

Найкраща українська дизайнерка

Найкраща українська дизайнерка

Натхнення для колекції #OceanofEnergy для Олени Даць

 

На сайті olenadatsgallery.com Олена Даць ділиться з читачами джерелом свого натхнення. Вона розповідає, що розробляючи свої колекції вона звертається до стилю артдеко, з причини, що вона її зачаровує та надихає на сміливі, проте розкішні, у стилі 20-30 років, дизайни. Адже нововведений стиль одягу та мистецтво у різних сферах допомагало людям забути про війну і поринути в атмосферу святкового настрою та яскравих кольорів. Олена додає, що щоденно спостерігаючи війну, люди прагнули краси та розваг. Сьогодні, під час пандемії, люди знаходяться у схожому стані. Самоізоляція тримає суспільство в сильній напрузі й невизначеності у майбутньому, тож колекція #OceanofEnergy - це маніфест дизайнерки. 
Не дивлячись на напруженні часи, у нашому житті має бути місце для розваг, святкового настрою та стильного вбрання, яке мотивує нас поліпшуватись та поліпшувати світ навколо нас.


Теги: Олена Даць,Olena Dats,Українська дизайнерка
Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео