Миколу Голомшу обрано президентом Х ювілейного дитячого фестивалю "Духовні Джерела"

Миколу Голомшу обрано президентом Х ювілейного дитячого фестивалю "Духовні Джерела"
106223 ПЕРЕГЛЯДІВ

28 березня, в київському Будинку кіно пройшло відкриття Х ювілейного дитячого фестивалю "Духовні Джерела". Фестиваль «Духовні джерела» - це свято музики, творчості та натхнення.


Кінець весіннього місяця ознаменував початок дитячого свята – «Духовні джерела». Цей фестиваль проходить вже 10 раз. Що це означає? Це значить, що українська талановита молодь святкує ювілей конкурсу здобутків своєї творчості.
Як зазначає сам організатор фестивалю Валерій Степанян, головна ідея – це показати нашому молодому поколінню, що духовність заключається не тільки у релігійних догмах. «Духовні джерела», за його словами, є найкращим способом продемонструвати свій талант та особливі вміння поза віртуальними межами Інтернету.
Відкривати конкурс мав почесний журі, Дмитро Гнатюк, але за станом здоров’я він не зміг бути присутнім на фестивалі. До речі, цього року співпало одразу 2 свята: 90-річний ювілей заслуженого артиста України – пана Гнатюка і власне відкриття 10 фестивалю. Президент Порошенко особисто привітав українського класика, побажав творчої наснаги, а найголовніше здоров’я.


Президентом обрано пана Миколу Голомшу, який протягом 5 років є незамінним помічником, а також добрим другом дитячого фестивалю. «Духовні джерела», до речі, підтримує Київський патріархат. За видатні заслуги перед дитячим фестивалем, Патріарх Філарет нагородив Миколу Голомшу стрічкою І ступеню «Георгія Переможця». Це найвищий ступінь нагороди.
Пан Голомша вірить, що саме «Духовні джерела» закладуть основу творчому майбутньому нашої молоді.

  

   

  

 
Що ж кажуть самі учасники фестивалю?
Перш за все слід зазначити, що тут можуть прийняти участь діти і молодь у віці від 6 до 23 років. Тут є і музиканти, і «бальники». Не слід думати, що державні фестивалі – це «обитель» тих дітей, яких батьки в свій час змусили піти до гуртка, бо «так потрібно». Учасники «Духовних джерел» - наша продвинута молодь: вони слухають класику американських рок-гуртів, намагаються зробити власні українські кавери і навіть вигадують нові жанри танцю. Де ви зможете побачити молоді таланти? Конкурс проходить у Шоколадному будинку (вул. Шовковична 17), протягом 30, 31 березня.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео