Художниця Ольга Ярославська : життя та творчість талановитої української художниці

Художниця Ольга Ярославська : життя та творчість талановитої української художниці
194115 ПЕРЕГЛЯДІВ

Талановиту Ольгу Ярославську можна з легкістю впізнати по символах дівчини з грайливим капелюшком та келиху вина. Ольга Ярославська володіє неперевершеним стилем, у якому чітко відчуваються нотки свята та смаку до життя, того, чого нам так не вистачає в період пандемії. Читайте цю статтю далі та дізнавайтеся цікаві факти з життя художниці.

Ольга Ярославська : відкриття таланту, освіта і ранні роки творчості

Талант юної Олі відкрився у 8 класі на уроці біології, коли вона перемальовувала з підручника портрет Чарльза Дарвіна. Саме тоді дівчина замислилася над заняттями з живопису. Однак, на той час у її маленькому містечку не було жодної художньої школи. Диво чи просто сильне бажання майбутньої художниці – та школу було відкрито через місяць.
У Ольги 2 освіти: викладач образотворчого мистецтва та дизайнер інтер'єру. Тому вона чітко знає, як «впишеться» картина у кімнату. Також жінка вчить живопису інших у своїй майстерні. У неї навчаються навіть учні з Америки.
Свої ранні роботи Ольга називає «порожніми», тому що не відчувала того моменту, коли «входить в дзен». Потрібний стан до неї прийшов у Києві, куди вона переїхала із Житомира. Каже, що в столиці більше вдячних людей.

Творчість Ольги Ярославської : історія та оригінальний стиль

Серія робіт «Жити в Кайф» з’явилася після сильного творчого вигорання. Тоді 2 роки підряд, без вихідних, Ольга працювала у художній школі. Поїздка в Італію та смачне вино допомогли жінці привести себе в тонус, і Ольга знову почала творити прекрасні картини.
Художниця не робить копій своїх картин: мазки наносяться в емоційний момент, їх не можна повторити.
Свій стиль Ольга Ярославська називає «абстрактний експресіонізм з елементами реалізму», де монохромність позначає сірість буднів, а яскраві акценти говорять про те, що в кожне життя можна внести нотки свята.
Хоча художниця красиво пише портрети, та не дуже то і любить цю справу. Але, якщо і взялася, то малює частіше з фото, а не з натури. Одного разу жінка отримала замовлення на портрет однієї дівчини. Та фотографія виявилася занадто розмитою. Тоді замовник дав інше – і жінка сильно здивувалася: ракурс повністю змінив дівчину, і здавалося, вона стала зовсім іншою людиною. У результаті портрет виявився подарунком дівчині від чоловіка-американця в честь їхнього розлучення.
Художниця Ольга Ярославська любить малювати в тиші та називає себе «нешвидким художником»: на одну роботу потрібно приблизно місяць часу. Ольга не малює фрагментами – її легше присвятити картині цілий день.
Картини художниці розкуповують дуже швидко. Її улюблений пейзаж, який вона виставила на продаж в онлайн-групу, купили буквально через 2 секунди. Знайти роботи Ольги Ярославської ви можете на арт-платформі «Мольберт».

Джерелом цією інформацію про Ольгу Ярославську є Вікторія Кудяряшова.

Теги: Ольга Ярославська,Художниця,Творчість

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео