Великі леді нашої держави

Великі леді нашої держави
79726 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щодня на екранах телевізорів ми бачимо наших політиків. Вони вирішують важливі для країни питання, щось обіцяють народу, приймають або скасовують закони, влаштовують бійки у Верховній Раді. Але коли настає вечір, всі урядовці, депутати, міністри повертаються до свого домашнього вогнища, де на них чекають дружини.


Щодня на екранах телевізорів ми бачимо наших політиків. Вони вирішують важливі для країни питання, щось обіцяють народу, приймають або скасовують закони, влаштовують бійки у Верховній Раді – загалом, працюють у поті чола. Але коли настає вечір, всі урядовці, депутати, міністри повертаються до свого домашнього вогнища, де на них чекають дружини.
Власне зараз спробуємо відкинути всі думки про ситуацію в країні та нові закони, і поговорити про жінок, які зазвичай залишаються в тіні наших політичних діячів.


Найцікавішою постаттю, звичайно, є Перша леді, дружина Петра Порошенка Марина. Вона, кандидат біологічних наук, лікар-кардіолог, автор першої в незалежній Україні дисертації, відмовилась від своєї кар’єри заради створення сім’ї. Марина, старша від свого чоловіка на три роки, познайомилась з ним у студентські роки, коли майбутній президент приїхав підкорювати столицю. На той момент жінка була дочкою заступника міністра охорони здоров’я УРСР та співробітниці заводу «Арсенал», жила на Печерську. Коли молоді люди одружились і у них з’явився первенець, Марина Анатоліївна цілком присвятила себе сім’ї.
Зараз вона Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, недавно взяла участь в акції до Дня матері в Україні. Також брала участь у проектах «З теплом у серці» та «Урок добра» в резиденції Святого Миколая. Підтримує медицину, допомагає школам та лікарням.


Наступна цікава для нас постать – Тереза Гур, дружина Арсенія Яценюка. Їхня історія почалась зі службового роману в банку «Аваль». Як виявилось, жінка сама проявила ініціативу та запросила серйозного і відповідального Арсенія на чашку кави. Лідер «Фронту Змін» зізнається, що Тереза зробила великий внесок у сімейне життя пари.
Жінка не веде активного політичного та соціального життя, але під час Євромайдану була помічена на кухні, що біля Федерації профспілок. Там дружина Яценюка разом з іншими волонтерами нарізала бутерброди для революціонерів.


Не менш яскравою за попередні постаті є Наталя Кличко – дружина відомого боксера та політика Віталія Кличка. Так само, як і її чоловік, Наталя з дитинства займалась спортом: гімнастика, синхронне плавання. А згодом стала моделлю. Спочатку жінка не приймала залицянь Віталія, та й бокс її не сильно цікавив. Але згодом між ними зав’язався роман, і ось тепер вони щасливе подружжя, мають трьох дітей. У 2011 німецький журнал Gala назвав Віталія та його дружину парою року.
Під час Євромайдану, на відміну від Терези Яценюк, Наталя була не на кухні, а на сцені. Вона разом з чоловіком та його братом виконала пісню.


Олег Тягнибок наразі перебуває у шлюбі з Ольгою. Пара познайомилась ще в студентські роки на засіданні товариства української мови. Обоє цікавились історією, вели активне соціальне життя. Олег прищепив Ользі любов до футболу.
Одружувалась пара в національних костюмах: вишитих білим по білому сорочках. Зараз виховують трьох дітей, Олег займається політичною діяльністю, а Ольга береже домашній затишок.
Ось такими є жінки, які стали непомітною опорою для політичних діячів нашої країни. Вони тендітні, але сильні, завжди готові підтримати чоловіка, коли той повертається втомленим з роботи. Кожна з них зробила свій внесок у творення країни, навіть якщо і непомітний.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео