Прикмети та заборони: яке свято відзначають 7 лютого?

Прикмети та заборони: яке свято відзначають 7 лютого?
13631 ПЕРЕГЛЯДІВ

У світі сьогодні відзначають день балету, адже вже стало традицією кожного року 7 лютого вітати тих, хто рухи перетворює у красу, надаючи їм сенс. Для релігійних людей цей день також є досить незвичайним. Адже вони відзначають свято Григорія Богослова.

Святитель Григорій Богослов відомий всім, як єпископ малазійського міста Назіанза. Він став видатною постаттю, яка багато чого привнесла до історії християнської Церкви. Його всі знають, як церковного діяча, поета, прозаїка, якого матір присвятила Господові ще до його народження. В народному календарі це свято носить різноманітні назви. Наприклад, ви можете зустріти: “Григорій Богослов”, “Григор'єв день”, “Григорій-веснопокажчик”.

Які народні прикмети стали традиційними в цей день?

який день з ранку і до обіду, такою буде перша половина наступної зими;
погода з полудня до вечора повідомляє про другу половину зими;
сніг випав – наступна зима буде пізньою;
сильний снігопад – до ранньої осені;
діброва почорніла – до хуртовини або відлиги;
капель дзвенить з дахів – до морозу;
синиця з ранку співає – до похолодання;
горобці кричать – чекай відлиги;
якщо в цей день ви розлили молоко, то чекайте радісних звісток;
розсипати сіль – до конфлікту з близькою людиною.

Але окрім прикмет, для цього дня є також і застереження. Наприклад не можна сьогодні ображатись на близьких, через дрібнички, бо може виникнути конфлікт без вагомої причини. Також не варто зістригати нігті, підстригати волосся та плюватися, бо можуть бути неприємні наслідки. Також рекомендують після заходу сонця не виходити з дому. Адже ніколи не знаєш, що може трапитись в темряві.

Днем ангела 7 лютого стало для Григорія, Олександра, Анатоля, Бориса, Володимира, Петра, Фелікса. Тож вітаємо тих, хто сьогодні відзначає свято та рекомендуємо все ж таки залишатись вдома.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео