Яке воно життя газет у просторі сучасних ЗМІ?

Яке воно життя газет у просторі сучасних ЗМІ?
13123 ПЕРЕГЛЯДІВ
Сучасні ЗМІ та технології поступово змінюють простоту в газеті. Друковані видання можуть мати право на існування для того, щоб людина відволіклася від напружених телевізійних новин. Кожна інформація, яка має свого читача продовжує існувати й розповсюджуватися. Тут виникає питання чи мають свою аудиторію друковані видання? Візьмемо для прикладу людей літнього віку, які надають перевагу газетам чи журналам, адже там можна прочитати поради від інших господинь, або містичні історії від баби Тасі. Для частини цієї категорії людей, пошук інформації в Інтернеті є тернистим й темним. Друковані видання публікують такі статті, для яких в сучасних медіа не залишається місця. Є й інша категорія любителів друкованих видань, які хочуть зранку розслабитися під час смакування сніданком й прочитати декілька легких історій. Для декого, запах свіжої газети є незрівнянний з жодним електронним виданням. Можна продивитися сотні телевізійних новин, але не винести з цього нічого, можна прочитати газету про просвітництво – і народиться думка. Кожен читач обирає свій інформаційний простір, і газетам в списку вибору теж є місце.
Пошарпані стіни та меблі ззовні, але збагачена історією всередині. Наразі, видавництва мають саме такий вигляд, адже на реконструкцію приміщення грошей не вистачає, тому друковані видання перетворюються в електронні все частіше. Саме такою є місцина, де кожного дня народжується газета «Слово Просвіти». Редакція друкованого видання зберігає справжні пам’ятки історії: картина Віри Баринової «Спогади про Голодомор», роботи молодого Юрія Іллєнка, витинанка внучки Романи Коболчинської, роботи Андрія Чибикіна «Символ України» та стіл Павла Тичини. На столі в головної редакторки лежить безліч книг та газет різноманітних жанрів, але з-поміж них вона виділяє словники, які називає своїми найулюбленішими книгами. Любов Голота, яка буває в редакції кожного дня та працює до 69-ти років, досі відноситься з трепетом в очах до всього що її оточує, бо каже, що ця робота її надихає. На її думку, радіо поступово відходить на задній план, а паперові носії зникають, але інформаційне забезпечення сучасних ЗМІ робиться дуже примітивним, тобто орієнтується на посередній рівень загалу.
«Хай моя думка буде непопулярна, але я вважаю, що світ, який хоче мати правдиву інформацію, завжди до цього повернеться. Тому, що особистість має аналізувати й інформувати світ про те, що відбувається. Зараз ви ніде не знайдете нарису про жінку, яка вміє випікати хліб за старовинним рецептом, окрім паперових видань», – каже головний редактор газети.
Доведено, якщо всі матеріали на електронних носіях відіграють свою роль і зникають, то робота з паперовими носіями добре впливає на матрицю знань людини. Любов Голота не знає скільки ще протримається газета «Слово Просвіти», але точно знає одне, що інформація залишиться жити надовго. Насамперед, Любов захоплюється сучасною молоддю, бо вважає її розумнішою за попереднє покоління. Вона каже, що мало хто хоче працювати в редакції газетних видань, але саме там молоді спеціалісти можуть навчитися усім фішкам у журналістській діяльності.
Любов каже, що газети – це лише одне із вмістилищ, де ми зберігаємо те, що боїмося забути. Не важливі самі газети, а те, що колись було в них.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео