Єдиний у своєму роді музей автівок в Дніпрі!

Єдиний у своєму роді музей автівок в Дніпрі!
16811 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже тридцять років родина Прокоф’євих захоплюється автівками. Вони починали свій шлях з декількох авто, які придбали та відреставрували. А тепер вони мають власний музей старовинних автівок, який має назву: «Vintage Гараж Прокоф'єва».

Найбільше авто поки подарував музею найстаріший член родини Валерій Петрович. Він багато років займався організацією виставок. Сьогодні вони можуть похизуватись колекцією мотоциклів із 40 екземплярів. А от найпершою автівкою в музеї стала BMW «Dixi», яку випустили у 1927 році. Як розповідають власники музею, колись така автівка могла вільно привозити листи Гітлеру. І саме ця красуня стала переможницею Всеукраїнського фестивалю ретро-автомобілей у 2018 році.

Наступним автомобілем в колекції, яку побачив світ став Aero-662. Його випустили у 1929 році. Свою назву він отримав від назви фірми, яка його випустила. Проте мало хто знає, що спочатку вона спеціалізувалась на літаках та частинах до них. І саме через це в неї така незвична назва. В часи Радянського союзу тут можна було знайти лише 4 екземпляри таких авто. Адже їх сюди майже не привозили. Її особливість в тому, що її салон, призначений для двох, і характерний багажник для перевезення інших пасажирів, який в народі отримав назву "Тещине місце» не мають аналогів тих часів.

Також в музеї можна зустріти моделі старих мотоциклів, які мають довгу історію. Цікаві запчастини на авто, які зараз навіть зустріти важко. За словами власників музею, вони обожнюють зустрічати відвідувачів та колег. Прокоф’єви раді кожному, кого цікавить історія авто. Адже їхньою метою є збереження пам’яті, яку вони передають із покоління в покоління. Тож якщо вам бракує натхнення, або хочеться побачити щось нове та незвичне для себе, вся родина вас чекає у своєму ретро-музеї з 8.00 до 19.00.Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео