Топ-8 кращих книг від міжнародної координаторки літературної резиденції KUST-WEST Тетяни Землякової

Топ-8 кращих книг від міжнародної координаторки літературної резиденції KUST-WEST Тетяни Землякової
18419 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як знайти круту книгу, яка захоплює своїм сюжетом? В який спосіб відшукати відмінну художню книгу в сучасному різноманітті популярної освітньої літератури? Які топ-8 кращих книг варто взяти до рук вже сьогодні й захоплено почати читати? Про ці та інші теми ми поговорили з журналісткою, перекладачкою, міжнародною координаторкою літературної резиденції KUST-WEST Тетяною Земляковою.
Бути допитливим та читати все підряд — ось головна запорука книги, яка захопить своїм сюжетом.
" Читати книги з простим олівцем, вивуджуючи книги у книгах: посилання, прізвища, уривки, переклади, поезію, пісні тощо. Вести критичний читацький щоденник, записувати свої думки після прочитання, думки інших. Читати рецензії й не завжди довіряти їм. Знайти своє коло спілкування, де можна говорити про книги. Просто, час від часу, блукати книгарнею", - рекомендує Тетяна Землякова.
Книга "Майстер та Маргариту" Михайла Булгакова у перекладі польською змінює кут зору та сприйняття першоджерела. Журналістка та поетеса додає, що це її фаворит і саме цю книгу вона читає зараз.
До того ж Тетяна Землякова вирізняє свої топ-8 книг, які варто виокремити поміж різноманітної популярної літератури. Вони різні за сюжетом, вони видані різними видавництвами та в різний час, але всі вони надихають, навчають, захоплюють, мотивують.
"Емоційний інтелект" Даніел Гоулман
Книга видана у 2018 році видавництво "Vivat". Автор Даніель Гоулман — журналіст, доктор філософії, американський психолог. Психологічний бестселер "Емоційний інтелект " складається з 5 розділів. Основа змісту — емоції та як навчитися ними керувати. Інтелект та життєвий успіх взаємопов'язані аспекти. Однак на життєві здобутки впливає емоційна сфера. Чи можливо об'єднати "емоційний інтелект" і не отримати суперечностей, читайте в книзі.
"Справа Василя Стуса" Вахтанг Кіпіан
Історична книга видана видавництвом Vivat у 2019 році. Вона містить матеріали кримінальної справи в шести томах українського поета-дисидента Василя Стуса. Вона розповідає про його життя та смерть, вміщує історії очевидців та родичів, листи поета з тюрми. Книга — боротьба з комуністичною системою. За словами автора книги Вахтанга Кіпіана Василь Стуса — це творча особистість, яка не зламала своє нутро перед каральною машиною, це людина, яка йшла вперед.
"Цуцик" Віталій Запека
Це «Балсік» було знайомим, рідним. Не стримався – вильнув хвостом, гавкнув. Не так, як нещодавно, коли шукав тут ворогів. Тихіше, доброзичливіше. Уривок з антивоєнного роману 2019 року. В основі — цуценя, яке народжується під час війни на Сході України. Очима собаченяти ми спостерігаємо за людяністю, втратами, радістю життя. Спочатку "Балсік" втрачає свою маму, а потім людську сім'ю. В романі читач співчуває й сміється над кумедними моментами, а на трагічних сторінках книги не втримує сльози.
"Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати" Євген Клопотенко
"Головний меседж у тому, що готувати смачно це просто", - говорить автор книги, шеф-кухар, український блогер, кулінарний експерт програми " Сніданок з 1+1" Євген Клопотенко. Рік видання 2019. Вона вміщує 70 рецептів, які поділені на 7 розділів. На додачу яскраві ілюстрації та QR-код, що надає можливість читачем перейти на відеоурок від автора. Це ще більше спрощує процес приготування смачних страв. Євген Клопотенко навчає в книзі готувати смачно та легко сніданки, закуски, салати, дитяче меню, варення. Процес повинен приносити задоволення.
"Ведмеже місто" Фредерік Бакман
У 2019 році видавництво " Книголав " видало книгу українською мовою шведського блогера, журналіста Фредеріка Бакмана. Це історія про містечко Бьорнстад, в якому вирує безробіття та безвихідь. Єдина надія міста - хокейний клуб. Цей спорт зв'язує людські долі. Але для Маї Еріксон та її батьків день перемоги стає жахливим та змінює світобачення всіх жителів містечка Швеції. Тож, який вибір вони готові зробити та яку ціну заплатять за перемогу, дізнаєтесь тут.
"Не бійся спитати. 10 кроків до вдалих переговорів" Александра Картер
Книга видана у 2021 році видавництвом "Лабораторія". Авторка вже понад 10 років навчає лідерів проводити переговори правильно, налагоджувати ділові взаємини. Більшість людей не вміють відстоювати свою точку зору та погоджуються з думкою інших. Книга " Не бійся спитати" вчить, як вдало домовитися під час перемовин. Александра Картер розповідає про 10 структурованих, лаконічним, чітких питань, які потрібні в розмові з партнером.
"Там, де падають ангели" Дорота Тераковська
Роман польської письменниці Дороти Тераковської вийшов у 2021 році. Авторка запрошує читача до мандрів в пошуках одвічних питань боротьби Добра і Зла. Книга сповнена роздумів про буття. Головна героїня Ева втрачає в п'ять років Ангела-хранителя, який тепер живе в подобі Бездомного. Що чекає тепер дівчинку і на що готовий піти Евин Ангел, аби її врятувати, читайте в книзі.
"Мистецтво мислити масштабно" Девід Шварц
Книга доктора Девіда Дж. Шварца видана у 2021 році видавництвом " Vivat ". Це мотиваційна книга, для тих хто хоче досягти більшого. Автор налаштовує на позитивне мислення, говорить, що не потрібно народжуватися з талантом, щоб відчути успіх в житті чи здобути більшого результату в особистих стосунках. Варто опанувати внутрішню силу, навички мислити масштабно та залучити до роботи творчі здібності.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео