Дуйко Андрій Андрійович вбачає безпосередній зв'язок між невірністю у шлюбі та відсутністю політичної стабільності

Дуйко Андрій Андрійович вбачає безпосередній зв'язок між невірністю у шлюбі та відсутністю політичної стабільності
215076 ПЕРЕГЛЯДІВ

Неправдиві обіцянки, що дають своїм виборцям політики, та подружні зради мають одне і те ж саме коріння та призводять до схожих наслідків, оскільки будь-яка зрада здатна руйнувати родинні й культурні підпори, а це з часом обов’язково призводить до проявів агресії, конфліктів та у глобальному масштабі – війн. Так сказав Дуйко Андрій Андрійович, який є керівником Міжнародної Езотеричної школи Кайлас. https://www.facebook.com/Duiko.Andrii/videos/962648027862352/ «З нами відбувається те, що ми відчуваємо. Наші відчуття створюють наші події», - так езотерик пояснив свою думку.


За позицією Дуйко Андрія Андрійовича, у наш час країни пострадянського простору перебувають у складному процесі: відбувається занепад рівня духовності великої маси людей вікової категорії 40-50 років.

Саме вони пережили й добре пам’ятають так званий бандитський період 90-х років, що стали наслідком розпаду Радянського Союзу. Ці два провідних етапи стали найважливішими чинниками впливу на їхню свідомість.


У взаємостосунках людей можна спостерігати часті випадки підміни цінностей. Яскравий приклад – набуття сексуальністю більшого значення, ніж вірність. На думку спеціаліста з езотерики, це неприродно і неприпустимо, адже саме вірність здавна лежить в основі продовження людського роду і на ній базується принцип продовження нашої цивілізації.


Андрій Дуйко пояснює і продовжує свою думку на таких прикладах: «Що б було, якби усі матері, що живуть на планеті Земля, зрадили усіх дітей, які в них народяться? Припинили б про них піклуватись? За певний час цивілізація припинила б своє існування. Світ би закінчився. Те, що робить цивілізацію цивілізацією – це вірність матерів своїм дітям». Езотерик додав, що саме через недовіру та брехню у родинах та стосунках, а також взаємні претензії партнерів один до одного руйнуються сім’ї.


«Чому з’являються чоловіки, які брешуть? Брехуни-чоловіки живуть з жінками-«суддями». Чоловік у таких стосунках сприймає дружину як суддю, себе – як підсудного. Підсудний сам по собі злочинець. Він починає робити злочини: йде з дому, до інших жінок, випиває… Одне з найскладніших слів-звинувачень – це «а ти…». Потрібно припинити казати «а ти», а розпочати казати «ми», «наша родина», «наші проблеми», - радить сімейним людям спеціаліст.


Керуючи школою Кайлас, езотерик на власному прикладі демонструє приклад відповідального ставлення до родини, що приводить до справжнього сімейного щастя. Андрій Дуйко має дружину і п’ятьох дітей. А люди, які стали його послідовниками й використовують поради експерта з езотерики у власному житті, дають позитивні відгуки: після того, як вони пройшли потрібні сходинки школи Кайлас, їхнє подружнє життя значно покращилося (https://info-hit.ru/company-ezotericheskaya-shkola-kaylas/).


Сам Дуйко Андрій Андрійович пояснив це так : проблеми, які мають люди пострадянського простору, з’являються у результаті знецінення простих, але важливих цінностей у суспільстві та кожній родині.

Пряму паралель можна провести між нівелюванням цінностей і пустими обіцянками політичних діячів.


«Будь-які стосунки, що побудовані на брехні – рано чи пізно руйнуються», - розповів езотерик.
За його словами, у пострадянських країнах уся політична система будується так, щоб суспільством керували нечесні політики. Тому і родина, і політика, що збудована на брехні, невірності, схильності до матеріальної вигоди та за допомогою маніпуляцій, результатом стане лише нестабільність.


«Кого б не обрали до системи, яка побудована за принципом негідництва, у цій системі кращого для людей ніколи не відбудеться… Піар-кампанії, які попередньо виявляють потреби людей, створюють армію ненадійних і безвідповідальних людей. Коли люди припинили дотримуватись сімейних цінностей, бути надійними – вони стали й обирати таких само ненадійних політиків», - говорить керівник школи Кайлас. http://duiko.guru/?gclid=Cj0KCQjwxJqHBhC4ARIsAChq4avZwIMj6LWht13eXXsxZHD1RrW43oJUHY1Nh7N_1XDfp2zvZc-HRLEaAqkEEALw_wcB
Андрій Дуйко переконаний: повернутися до важливих духовних цінностей – єдиний шлях до порятунку країни від занепаду. Однак завжди потрібно починати лише з себе. Тоді ми маємо можливість відновити націю вірних особистостей.


«Вірність і чесність – ключі до духовності людській. Адже вірність словам, обіцянкам, своїй родині – це прапор любові, який має нести кожен езотерик», - підсумував Андрій Дуйко.
Теги: Дуйко Андрій Андрійович,Андрій Дуйко

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео