У тренді еко-міста

26790 ПЕРЕГЛЯДІВ

У зв’язку з проблемами, які існують у всьому світі щодо забруднення навколишнього середовища, влада деяких країн будує екологічні чисті міста, де існує гармонія між людиною та природою, а до використання природних ресурсів та утилізації сміття відносяться з підвищеною відповідальністю.

Одним із таких еко–проектів стало південнокорейське місто Сонгдо, будівництво якого було розпочате у 2003 році. Серед новацій пневматична система сміттєприбирання, сучасна когенераційна енергетична установка та найдовша мережа велодоріжок у Кореї. А туристи обов’язково звернуть увагу на LEED-будівлі, котрі займають площу понад 2 млрд. кв. метрів.

Також 35 млрд. доларів уряд Кореї планує вкласти у проект переробки твердих побутових відходів та повторного використання води. Результати проекту обіцяють продемонструвати світу у 2020 році.

Не відстають від корейців і японці, котрі можуть похизуватися Фуджісавою, яке ще називають розумним містом, адже тут планують зменшити використання енергетики та води, завдяки альтернативним джерелам.

Розумне місто обійшлося у 500000 млн. доларів, однак воно здатне самостійно розвиватися найближчі 100 років.

Використовувати альтернативні джерела енергії планують інженери, котрі спроектували Біньхай, котрий має стати першим китайським еко-мегаполісом, який почнуть будувати у 2020 році.

А ще одне еко-чудо повинне стати перлиною Арабських Еміратів. Тут у недалекому 2006 році почали зводити Масдар, котрий обіцяє стати лідером серед екологічно чистих місць на землі.

Іспанці ж виділили 56 га землі у провінції Логроно, аби збодувати Logroño Montecorvo, місто, життєдайність якого забезпечуватиметься цілком за допомогою використання сонця, вітру та дощової води.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео