Закриття справи про злиття крові та решти птахів у річку на Львівщині

Закриття справи про злиття крові та решти птахів у річку на Львівщині
335799 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Львівщині у селищі Підгайчики, поліція закрила справу про злиття крові та решти птахів з місцевої птахофабрики.Як зазначається, місцеву птахофабрику "Агроль" звинувачують у зливані крові та решток птахів у води річки Підоль.

 

Річка протікає неподалік виробництва.Поліція проігнорувала надані до справи фото та відео, на яких за допомогою аерофотографування зафіксували вилив на території підприємства рідини криваво-червоного кольору.Як зазначається, люди як не вперше звертаються до Держінспекції, департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА та Держпродспоживслужби, проте ніякий результатів це не дало.За інформацією, зверталися що восени минулого року до відділення поліції, про порушення птахофабрикою "Агроль" ми 236 КК України.

 

Проте 20 січня справу було закрито, як вказано у матеріалі без проведення відповідних експертиз та без допитів свідків.
Під час розслідування було змінено 3 слідчих та єдино що було зроблено-взято проби води. Під час перевірки змін забруднення води не було виявлено.За словами небайдужих жителів,  сприймати підприємство "на гарячому" дуже складно, тому що вони ретельно за цим слідкують. Відходи зливаються за допомогою гнучкого шланга, який дуже швидко прибирають у разі інспекції.

Мої відео