Штормове попередження в Карпатах

Штормове попередження в Карпатах
223162 ПЕРЕГЛЯДІВ

В деяких областях України оголосили штормове попередження. У всій країні потенційно небезпечні погодні умови - ожеледиця та сильний вітер.

В найближчі два дні, через снігопади у більшій частині Карпат очікуються сходження лавин. Тому, Український гідрометеорологічний центр закликає, по можливості, уникати круті схили та намагатися бути обережними.

Автомобілістів Черкаської області попросили обмежити рух транспортних засобів через погані погодні умови. В місті Рівне та деяких районах Рівненської області очікують сильний мокрий сніг, а також ожеледицю на дорогах.

Сьогодні, 17 грудня, також ускладнився проїзд дорогами Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей через замети та постійну хурделицю.

Як повідомляють синоптики, ще протягом тижня, як мінімум, в Україні будуть сильні морози, снігопади, вітер та мокрий сніг.

За словами, Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), такі погодні умови скоріш за все призведуть до ускладнення роботи енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

Нагадуємо, що через снігопад 13 грудня були скасовані авіарейси, обмежено рух транспорту та знеструмлено 170 населених пунктів.

 

Теги: штормове попередження,снігопад,ДСНС,Гідрометеорологічний центр,Карпати
Мої відео