Міністерство екології боротиметься за повернення лося до Червоної Книги

Міністерство екології боротиметься за повернення лося до Червоної Книги
251090 ПЕРЕГЛЯДІВ

У міністерстві екології повідомили про те, що відомство відстоюватиме повернення лосів до Червоної Книги України. Вже подали апеляцію для зміни відповідного судового рішення.

Виступаючи на прес-конференції, Остап Семерак повідомив, що Міністерство екології, очолюване ним, планує захищати право лосів на законний захист. Ще 13 грудня, за словами міністра, була подана апеляція щодо скасування судового рішення про виключення цієї рідкісної тварини з національної Червоної Книги.

Відповідаючи на питання журналістів, Семерак розповів, що апеляційна скарга була подана до Окружного адміністративного суду України, який рішенням, прийнятим у листопаді цього року, виключив тварину з Червоної Книги і дозволив полювання на неї. Цим рішенням  фактично було знівельовано дію наказу Мінекології 2017 року, який передбачає зарахування лося європейського до червонокнижних тварин і заборону полювати на нього протягом 25 років. У свою чергу в судовому рішенні пояснювалося, що міністерство не навело жодних аргументів на рахунок його рішення щодо лося європейського та не надало відомостей щодо динаміки популяції тварини.

Сам Остап Семерак зауважив, що очікує на позитивну реакцію суду на подану апеляційну скаргу.

Мої відео