УКРАЇНА ІНФОРМ

На підтримку життя в океанах, щороку потрібні мільярди доларів

На підтримку життя в океанах, щороку потрібні мільярди доларів
20670 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пластик в океанах топить своїх мешканців, корали гинуть, а акулам й черепахам скоро не буде чим дихати через окислення. 

Але все не так погано, запевняють міжнародні дослідники в огляді журналу Nature. Океани можна відновити за 30 років. Потрібно тільки докласти зусиль: зменшити риболовлю, перейти на екологічний морський транспорт і провести соціологічну роботу з людьми.

Дослідники запевняють, що у багатьох тварин відновлюються популяції, наприклад на Балтійському морі зростає кількість тюленів, а у водах Канади — видр. 

Додається, що на підтримку життя в океанах будуть йти мільярди доларів щороку, а щодо проблеми окиснення води — вченим доведеться й далі боротися з цією кліматичною проблемою.

Теги: Інформаційне Агентство,УКРАЇНА ІНФОРМ,Екологія,Дослідники,Океан

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео