Новини України: 2014 визнаний найспекотнішим роком планети

Новини України: 2014 визнаний найспекотнішим роком планети
53045 ПЕРЕГЛЯДІВ

2014 рік виявився найтеплішим за всю історію існування нашої планети.


2014 рік виявився найтеплішим за всю історію існування нашої планети. Загальна температура виявилася на 0,68°С більшою, ніж середня, як зазначають вчені з США.
Ці результати означають, що 14 із 15 років нового століття були найспекотнішими, порівняно з іншими. Дослідження було опубліковано НАСА. Минулого місяця Всесвітня метеорологічна організація представила попередні підрахунки, згідно якими, попередні 12 місяців виявилися рекордсменами з високих температур. Довгострокова середня температура розраховується на основі даних зібраних між 1951 та 1980 роками.
«2014 – останній із «серії спекотних років» на планеті, - розповів Гевін Шмідт, директор Інституту Годдара НАСА з космічних досліджень. – Довгострокові тенденції потепління пов’язані зі зміною клімату, яка переважно відбувається через антропогенні викиди в атмосферу парникових газів».
Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) та Національне управління океанічних й атмосферних досліджень (NOAA) тримають під контролем дві всесвітні бази даних планетарних температур. Третя база даних знаходиться під контролем Метеорологічного бюро Великобританії.
У бесіді з журналістами доктор Шмідт сказав, що результати досліджень температур показали потепління води в океанах. Директор Національного центру кліматичних даних Томас Карл також розповів, що підвищення температури спостерігалося в багатьох областях земної поверхні. Особливо помітно це було на території Європи та в океанах. Доктор Карл додав: «Насправді, на земній кулі були області, які виявилися холоднішими за середні температури. Зокрема, це були деякі частини території США».
Окрім цього, протягом 2014 року Всесвітня метеорологічна організація зафіксувала ще ряд рекордних подій. Наприклад, Туреччина та Балкани отримали у чотири рази більше опадів. Західні штати США, Китай та країни Центральної й Південної Америки пережили затяжні посухи. А от в Північній Атлантиці та в Індійському океані спостерігалося зниження циклонічної діяльності.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео