Новини України: Австралійський Великий бар’єрний риф потребує термінового захисту

Новини України: Австралійський Великий бар’єрний риф потребує термінового захисту
238495 ПЕРЕГЛЯДІВ

Великий бар’єрний риф – найбільша у світі система коралових рифів, що розташована уздовж східного узбережжя Австралії, потребує серйозних інвестицій.


Великий бар’єрний риф – найбільша у світі система коралових рифів, що розташована уздовж східного узбережжя Австралії, потребує серйозних інвестицій. Принаймі 635 мільйонів доларів потрібно на п’ять років, аби захистити риф від забруднення.
Звіт дослідників групи управління природними ресурсами свідчить про те, що зміна клімату й забруднення води діють як подвійний удар по рифу. У доповіді міститься заклик до співпраці з фермерами та суворого дотримання правил господарського планування в прибережній зоні. Риф, який є великою туристичною принадою і багатий різноманітністю морських мешканців, стикається з багатьма загрозами своєї екосистеми. Підвищення температури води і забруднення морського середовища внаслідок сільськогосподарської діяльності вважаються головними небезпеками для рифу.
Серед інших загроз підкреслюють значне зростання популяції морської зірки виду Терновий Вінець, яке було викликане викидами стоків азоту з фермерських господарств. Збільшення чисельності цих безхребетних погано впливає на коралові рифи, адже морська зірка нещадно поїдає корали.
Інвестиційний план Великого бар’єрного рифу, підготовлений шістьма групами з раціонального використання природних ресурсів, що працюють в австралійському штаті Квінсленді показує, що заплави, водно-болотні угіддя та лимани – це ділянки екосистеми рифу, які найбільше піддалися деградації. У доповіді також розглянули план австралійського уряду щодо захисту рифу зі строком до 2050 року.
Додаткову шкоду рифові також нанесе запропонована раніше урядом ініціатива розширення мережі портів для експорту вугілля. Тому природодослідники закликали до перебудови пріоритетів і створення надійної інвестиційної бази для захисту головної туристичної окраси Австралії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео