Знайдено асфальт на глибині 2 км під водою

Знайдено асфальт на глибині 2 км під водою
53187 ПЕРЕГЛЯДІВ

У світі знову засвітилася нафтова компанія British Petroleum і на цей раз не через величезний штраф за розлиту у морі нафту. Дослідники зробили сенсаційне відкриття під час дослідження морського дна Атлантичного океану: на рівні 2 км під водою лежать унікальні поклади асфальту.


У світі знову засвітилася нафтова компанія British Petroleum і на цей раз не через величезний штраф за розлиту у морі нафту. Дослідники зробили сенсаційне відкриття під час дослідження морського дна Атлантичного океану: на рівні 2 км під водою лежать унікальні поклади асфальту.
Про це повідомляє власне автор дослідженні Деніел Джонс, науковець з Британського центру океанографії. Він заявив, що поклади асфальту на дні океану – не новина, адже раніше їх знаходили біля берегів Каліфорнії та у Мексиканській затоці, але така знахідка біля берегів Анголи – справжнє природне диво.
Асфальт на глибині Атлантики виявили підводні роботи, до речі, там же врешті-решт знайшли і нафтові родовища, що були головною причиною дослідження.
Площина знахідки – 3,7 квадратних кілометрів. Дослідники жартують, що такою кількістю асфальту можна залити ціле селище. Поклади виглядають, як футбольні м’ячі. Вони утворюють своєрідні пагорби. Загалом їх нараховано приблизно 2254 штуки.
Незважаючи на те, що глибини від 2 і більше кілометрів, майже не заселені підводними істотами, асфальтові поклади облюбували аж 21 вид морської фауни. Серед них більшість – це восьминоги та риби. Цікаво, що на асфальтових пагорбах «селяться» м’які корали та крупні морські губки. Поруч з покладами комфортно себе почувають риби-каплі та морські огірки.
На даний момент дослідження покладів продовжується, сам проект дослідники називають надзвичайною співпрацею океанологів та нафтовидобувальників.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео