Який вплив має сучасне суспільство на екологічне середовище України?

Який вплив має сучасне суспільство на екологічне середовище України?
174911 ПЕРЕГЛЯДІВ

Людина займає «особливе» місце на цій планеті. ЇЇ інтелект те здатність приймати рішення, що впливають на всю планету – це те, що відрізняє її від решти тварин. Поряд із людським життям існує середовище, яке безпорадно потерпає в павутині людських наслідків та вчинків. У процесі побудови людського світу були знищенні природні ресурси, а тварини та птахи вигнані зі своїх місць існування, що порушує баланс екосистем. Суспільство все більше безвідповідально почало використовувати пластик. Від ґрунтових вод до сміттєзвалищ та океанів засмічується викинутими пляшками, мішками, соломкою та стаканчиками – все це не піддається біологічному розкладанню. Тварини, які вживають пластик, мабуть, найсерйозніший результат безвідповідальності людства. Мільйон пластикових пляшок продається по всьому світу щохвилини. І майже 18 мільярдів фунтів пластику скидається в світовий океан щороку. У морі знаходиться у 500 разів більше мікро шматочків пластику, ніж зірок у Чумацькому Шляху. Дослідження, яке провела компанія Velocity MR, свідчить про те, що 90 відсотків людей знають про негативні наслідки пластику, але все одно його використовують.
Проблема забруднення річкових вод у нашій країні давно набула загальнонаціонального масштабу. Практично усі водойми країни наближаються до 3 та 4-го класів якості, тобто характеризуються як забруднені та брудні. Найгостріша ситуація спостерігається в басейнах Дніпра, Сіверського Дінця, річках Приазов’я, окремих притоках Дністра і Західного Бугу, де якість води характеризується як дуже брудна. Популярне рішення – хлорування, яке призвело до утворення у воді небезпечних сполук. Однією з найбільших проблем забруднення річок є погана якість очищення стічних вод. У багатьох регіонах взагалі відсутній повний комплекс очисних споруд і зон санітарної охорони. Тому значний відсоток промислових і господарчо-побутових відходів, які підприємства зливають в річки, не очищаються або не відповідають встановленим санітарним вимогам. Органічні речовини, яйця гельмінтів, патогенні бактерії, сульфати, хлориди, важкі метали, пестициди – комплекс, які ми отримуємо разом з водою. Експертами ВОЗ встановлено, що 80% всіх хвороб в світі пов’язано з незадовільною якістю питної води, порушенням санітарно-гігієнічних та екологічних норм.
Підтримувати екологічність в Україні не означає відмовитися від зручних умов. Є найпростіші способи, які допоможуть кожному без зусиль допомогти нашій планеті. Наприклад, надавати перевагу паперовим пакетам або екологічній торбі. Навіть якщо паперовий пакет просто викинути на смітник, він повністю розпадеться протягом року і не буде забрудненого середовища. Також купуючи банани в магазинах можна не класти фрукти в пакет, бо стікер можна наліпити на шкірку. Це стосується усіх овочів та фруктів, які ви берете поштучно. Використовуйте дерев’яний наповнювач для туалету тварин. Він абсолютно екологічний і не шкодить ні тваринкам, ні навколишньому середовищі. Вибираючи соуси намагайтеся брати тільки в скляних пляшках. Скло значно більш екологічне, ніж пластик. Крім того, в склі соуси корисніші для вашого здоров’я. Намагайтеся не забувати виключати ноутбук та усі інші гаджети. Комп’ютер, який залишили в «сплячому режимі» не припиняє споживання електроенергії. За дві години він споживає приблизно 200-300 Вт, за місяць це майже 12 кВт/г.
Все що нас оточує – це жива система. І те, що ми в неї викидаємо повернеться до нас вже в іншій формі. Дивно думати, що наслідків не буде. В результаті можуть бути кислотні дощі, хімічні пожежі, зріст смертності населення, а особливо серед дітей, адже їх організм найбільш чутливий до такого впливу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео