Стаканчик, що врятує світ

Стаканчик, що врятує світ
238614 ПЕРЕГЛЯДІВ

Американька компанія «Reduce. Reuse. Grow.», що спеціалізується на переробці сміття та його повторному використанні, розробила унікальні одноразові стаканчики, що виготовлені з екологічно чистого матеріалу


Чи довго ще витримає Земля наші знущання? Повернувши голову вправо - бачимо сміття, повернувши голову вліво - те ж саме сміття... Людство грається у ризиковану гру: наше споживання перейшло всі дозволені межі.
Найбільшу проблему для еколгії становить питання утилізації пластикового посуду. Адже мільйони людей полюбляють враннішню каву…
Та є серед нас і генії, яких екопитання неабияк турбує. Американька компанія «Reduce. Reuse. Grow.», що спеціалізується на переробці сміття та його повторному використанні, розробила унікальні одноразові стаканчики, що виготовлені з екологічно чистого матеріалу. Та це ще не все. Їх особливість у тому, що стінки містять справжні зерна різних культур. Тепер, покінчивши зі своїм напоєм, ви станете рятівником всесвіту, просто потримавши посуд під водою 5 хвилин і посадивши в землю.
Компанія має на меті привернути увагу громадськості до збереження екологічного балансу на планеті.
1 екостаканчик = 1 дерево = 1 тонна поглиненого вуглекислого газу протягом 40 років. А один пластиковий стакан = 35 г вуглекислого газу, що потрапить в атмосферу.
Та якщо користувач із якихось причин не хоче садити стаканчик, він може повернути його до компанії. До речі, для виготовлення суперстаканчика використовується спеціальний папір із добривом для вдалого врожаю, а знизу є інструкція.
Чудово, що є небайдужі люди, які мріють про здорове життя своїх майбутніх поколінь!

Мої відео