Проблема екології в Україні

Проблема екології в Україні
208558 ПЕРЕГЛЯДІВ

За останні десятиліття значно погіршився стан навколишнього середовища в Україні. На це вплинуло чимало факторів, серед яких вчені виділяють наступні: транспорт, енергетика, промисловість та сільське господарство. Тому на сьогодні особливу увагу варто звернути на впровадження природозберігаючих технологій у цих сферах життя.
Розуміючи проблеми, влада багато декларує, але реально не вирішує проблеми на державному рівні. З кожним роком ситуація погіршується, а проблеми накопичуються та консервуються, на що влада відповідає: «брак коштів». Можливо, на думку держслужбовців, питання проблем екології не є першочерговим. Мовляв є справи, які потребують більш нагального вирішення. До прикладу, вирішуються питання війни на Донбасі, боротьба з пандемією, прийняття реформ, закладення нових бюджетів. Зрозуміло, що вище перераховані проблеми не є другорядними, проте, питання екології посідає не менш важливе місце, адже від цього залежить життя і здоров’я нації.
Транспорт є одним із головних забруднювачів атмосфери, водоймищ і грунтів. Спостерігається занепад екосистем, особливо ця проблема виражена в густонаселених та урбанізованих містах. Важливим є питання переробки відходів, що виникають під час користування транспортними засобами. Адже, лише гази автомобілів налічують близько 200 хімічних елементів, більшість яких несуть небезпеку для здоров’я.
Не меншу шкоду несуть для навколишнього середовища промислові відходи. В Україні основними збудниками відходів є підприємства хіміко-металургійного, гірничо-промислового, машинобудівного, будівельного, паливно-енергетичного, агропромислового комплексів, а також комунальне господарство. Найбільшу загрозу становлять відходи, що містять важкі метали, нафтопродукти. Значна їх кількість концентрується в Донецькій та Дніпропетровській областях. Під удар отрутохімікатів потрапляє близько 20 тис. га земель. За даними досліджень, приблизно 80 % викидів, що потрапляють у повітря, відбуваються внаслідок енергетичних процесів.
Ще однією із причин, що згубно впливає на навколишнє середовище є ведення сільськогосподарської діяльності людиною. Головною проблемою цієї діяльності є зменшення родючості грунтів, до якого призводить розповсюдження монокультур, використання азотних і нітратних мінеральних добрив.
Вище перераховані фактори негативно впливають на екологію в Україні. Зокрема викликають парниковий ефект, кислотні дощі, руйнування озонового шару. Якщо й надалі буде зберігатися подібна ситуація, тоді країна має всі шанси прирівнятися у плані екологічної небезпеки до африканських країн. Ми не можемо всю відповідальність та провину покладати на державу, кожен свідомий громадянин має почати з себе. Постає питання, як допомогти природі? Вирубуються ліси – посадіть нові саджанці, споживаєте воду – не забруднюйте річки. Нехтуючи такими простими речами, в результаті маємо високу смертність, низький рівень життя та здоров’я. А ця проблема має накопичувальний характер, і з кожним роком боротися з нею стає все дедалі важче і важче. До прикладу, очистка декількох метрів водойми за собівартістю рівна ціні будівництва будинку. Ми не маємо права нищити «природню домівку», відбирати у природи її дари, лише задля того, щоб зробити комфорт собі. Потрібно пам’ятати, що за будь який комфорт, послуги, подарунки завжди доводиться платити, і деколи ціна цьому надто велика. Саме ми маємо не допустити, щоб розплатою за природні ресурси стало життя наше та наших нащадків. Покращити екологію непросто, але цим потрібно займатися, щоб ситуація не стала ще критичнішою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео