Тонемо у своєму ж смітті

Тонемо у своєму ж смітті
25750 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проблема сміття є однією із найгостріших проблем в Україні. Ще зовсім недавно практично все сміття можна було переробити. Які зміни відбулися на сьогоднішній день? У зв’язку із появою нових матеріалів, які, на жаль, не підлягають швидкій переробці, ситуація сьогодні дещо інша.
Усі відходи можна поділити на декілька груп:
• Побутові, які утворюються в результаті життєдіяльності людей
• Промислові, що утворюються під час виробництва продукту
• Сільськогосподарські
• Будівельні
• Споживання
• Радіоактивні
Першим кроком до середовища без сміття є його сортування. Відповідальність за це повинна нести не лише держава чи місцеві чиновники, але й кожен свідомий громадянин, який хоче жити у екологічно чистій країні. Мешканці домівок повинні створити спеціальні місця для збору кожного окремого виду відходів. На перший погляд це може здаватись складно, проте, це не так, і користь від цього неабияка велика. У деяких країнах світу вже можна побачити запровадження ідеї сортування сміття. Це хороша ідея, і вона повинна бути реалізована у всіх країнах світу. Проте, лише сортуванням сміття проблеми не уникнути, потрібно діяти комплексно. На сьогоднішній день в різних куточках планети утворилися величезні звалища сміття, які не підлягають переробці і не можуть бути знищені без шкоди для екології.
Позбавитись твердого сміття можна завдяки таким способам: закопування, спалювання чи утилізація. Шкода, але , до цих пір ми приділяли велику увагу першим двом способам. Проте, сміттєві полігони займають велику територію, а спалювання дуже забруднює повітря. Переробка сміття завдяки сучасним екологічним технологіям, зокрема утилізація відходів – є ефективним способом вирішення проблеми.
В той момент, коли Україна потопає у мільярдах тонн сміття, Європа вдало використовує ці відходи у різних виробничих сферах та ще й заробляє на цьому чималі кошти. У кожній країні Європи є спеціальні баки для сортування відходів. Якби ми всі приділили увагу сортуванню побутового сміття, то сміттєпереробна галузь приносила б прибуток і в Україні, адже сортоване сміття коштує значно дорожче, аніж несортоване. Лідером по переробці відходів є Швеція, тут переробляють 99% сміття. Цікавим є й те, що Швеція імпортує сміття з інших країн світу. Схожа ситуація спостерігається також в таких країнах, як Німеччина, Швейцарія, Австрія та низці інших країн світу. Підприємства, які займаються утилізацією, використовують відходи як джерело енергії. Такий підхід дозволяє країні зекономити велику кількість нафтопродуктів.
В Україні проблема сміття спостерігається вже не перший рік. І, на жаль, підприємства не зацікавлені за власний кошт створювати заводи з переробки промислових відходів. В нашій країні ця проблема існує через законодавство. Тому що законом не передбачено переробляти сміття. Та й самі люди не до кінця розуміють, навіщо їм це потрібно. На їх думку – це проблема місцевої влади. У свою ж чергу, влада перекидає відповідальність на підприємців, які займаються бізнесом у сфері збору, сортування та переробки сміття. Насправді, проблема повинна вирішуватись на рівні як державних органів влади, так і звичайних громадян.
Якщо підсумувати вище сказане, то є декілька шляхів вирішення проблеми сміттєзвалищ в Україні:
• Запровадити в Україні обов’язкову систему сортування сміття та переробки твердих побутових відходів
• Необхідно збільшити розмір штрафів за викидання сміття в заборонених місцях
• Створити заводи для розкладання сміття біологічними методами
• Вилучити з обігу поліетиленові пакети, замінивши їх на картонні
Будемо надіятись, що такі заходи допоможуть Україні подолати проблему сміттєзвалищ.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео