Мовне волонтерство Віри Мелешко

Мовне волонтерство Віри Мелешко
349304 ПЕРЕГЛЯДІВ

Завідувачка кафедри української літератури Віра Мелешко працювала як викладач-волонтер на щотижневих курсах «МОВА МАЄ ЗНАЧЕННЯ! Подолання мовного бар’єру» (курс з української мови). Цей проєкт започаткувала та реалізує Громадська організація «Інша Жінка». Слухачки і слухачі курсів – полтавці та внутрішньо переміщені особи, які вирішили опанувати українську мову. Їхнє рішення, як це не страшно звучить, викликане широкомасштабним етапом російсько-української війни.

Доцентка Віра Мелешко обрамлювала мовні заняття поезіями Тараса Шевченка. Їх озвучували почергово всі курсистки і курсисти.

На заняттях викладачка поєднувала теорію з практикою. Зокрема, вивчення кличного відмінка підсумовувала такою вправа: учасники мовних курсів мусили назвати в цьому відмінку імена свої рідних та пригадати цікаві сімейні історії. Як засвідчили слухачки/слухачі, історичні перипетії у всі часи різко та кардинально змінювали долі їхніх/наших предків.

Усі, хто долучився до вивчення української мови, щиро дякували за натхненну роботу Вірі Анатоліївні. Зосібна, пані Анжела написала в чаті: «Дякуємо за підтримку та допомогу! Цікавий і корисний курс, приємно та комфортно. Щиро вдячні Вам!»

Україна вже вкотре відстоює свою незалежність, стримуючи ворожу навалу рашистів. Бореться за свою державність, свою культуру, свою мову. Мова має значення!

 

 

Мої відео